Rüyada Üvey Anne Görmek

Görülen rüyaların yorumu tek bir sembolle sınırlı kaldığında tam ve düzgün olarak yapılamaz. Bu nedenle rüyadaki tüm detayların iyice irdelenmesi gerekir. Rüyada üvey anne görmek genel olarak pek hayırlı değildir. Rüya sahibinin aile ya da arkadaş çevresinden birinin kötü bir hastalığa yakalanacağına delalet eder. Farklı açıdan bakıldığında ise kişiyi maddi ve manevi açıdan koruyan ve onunla ilgilenen bir kimsenin, rüya sahibine bazı konularda kırılmış olduğunu gösterir. 

Rüyada analık görmek aynı zamanda gam, sıkıntı ve kedere işaret eder. Rüya sahibi yalnızca bu dünya nimetleri için çalışmakta ve ilerideki zamanları düşünmemektedir. Bu nedenle bu rüyadaki sembol onun için uyarı anlamı taşır. Kişi, kimi konularda nefsine hakim olmalı, hayatını zora sokacak tecrübelerden kaçınmalıdır. 

Rüyada Üvey Annesi Olduğunu Görmek

 • Kişinin rüyasında kendi annesinden farklı bir anne görmesi ve bunun da üvey olması pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibine, sevdiği kimselerden gelecek olan kara haberlere delalettir. Kişi iş yerinde haksız durumlarla karşılaşabilir.
 • Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin kısmetine ortak olmaya çalışan kimselere işaret eder.  

Rüyada Ölmüş Üvey Anne Görmek

 • Kişinin ölmüş üvey annesini görmesi, daha çok geçmiş yaşamıyla ilgilidir. Rüya sahibi iş hayatında sıkıntı yaşamış ve sonucunda işini kaybedeceği korkusuna kapılmış olabilir. Öte yandan sosyal çevresinde de anlaşmazlıkların hüküm sürdüğü, ilişkilerinin yolunda gitmediği bir dönemden geçiyor olabilir. Bu rüya kişinin sakin ve sabırlı tavrını koruyarak ve tartışmalardan uzak kalarak bu kötü dönemi atlatacağının işaretçisidir. 

Rüyada Üvey Anneyle Konuşmak

 • Rüyasında üvey annesiyle konuştuğunu gören bir kimse için bu rüya zamanla ilişkilidir. Kişinin gereksiz işler yüzünden zamanını kaybetmesine delalet eder. Ayrıca kişinin değiştirmek istediği bir eşyası varsa kısa zaman sonra bunu gerçekleştirecektir.
 • Bazı rüya yorumcularına göre ise bu rüya, kişinin midesiyle alakalı sorunlar oluşacağına, bu nedenle bu dönemde yediklerine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. 

Rüyada Üvey Anneye Sarılmak

 • Rüyasında üvey annesine sarılan bir kimse için bu rüya, manevi açıdan oldukça hayırlı olarak nitelendirilir. Kişi ailesine çok düşkündür. Aile bireylerinin mutluluğu için elinden geleni yapan bir kimsedir. Ayrıca canlılara zarar vermekten kaçınan, herkese sıcak ve samimi yaklaşan bu kişi, ailesine gösterdiği saygının karşılığını alacak, hayatı boyunca birkaç kötü olay dışında hep mutlu olacaktır. 

Rüyada Üvey Annenin Hamile Olduğunu Görmek

 • Rüyasında üvey annesini hamile gören kişi için bu rüya, kişinin her işini rahatlıkla halledeceğinin habercisidir. Kişiye yakın zamanda mevcut işinden çok daha güzel bir iş teklifi gelecektir. Kişi bu durumda biraz ikilemler yaşayabilir. Hangi işi tercih edeceğini bilemeyebilir. Bu durumda ise ailesine danışarak hep beraber bir karar vereceklerdir. 

Rüyada Üvey Annenin Ağladığını Görmek

 • Rüyada üvey annenin ağlaması, hayırlı kazançlara işarettir. Rüya sahibi iş hayatında sevilen bir kimsedir ve helal şekilde para kazanmaktadır.
 • Bekar kimseler için bu rüya, yakın zamanda tanışılacak olan iyi huylu kişilere delalet eder. 

Rüyada Üvey Anne ile Tartışmak

 • Rüyasında üvey annesi ile tartıştığını gören kimse için bu rüya, yakın zaman içerisinde hayallerin gerçekleşeceğinin temsilcisidir. Kişi uzun zamandan beri istediği hayatı oluşturmaya çalışıyor fakat bazı etkenler nedeniyle bunu başaramıyor olabilir. Rüya sahibi çalışmalarını artıracak ve en kısa zamanda bu etkenleri ortadan kaldırıp istediği hayatı yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada Üvey Annenin Eziyet Etmesi

 • Kişi rüyasında üvey annesinin kendisine eziyet ettiğini görürse rüyası, sonsuz huzura ereceğinin işaretçisidir. Kişinin hayatındaki sorunlar sona erecek, iş ve arkadaşlık ilişkileri düzelecek, yapmak isteyip cesaret edemediğinden hayata geçiremediği projelerini güzel bir şekilde tamamlayacaktır. Rüya sahibinin yakın zaman içinde maddi sorunları sona erecektir.
 • Ayrıca ilişkisi olan kimseler için bu rüya, evlilik hayatına doğru atılacak adımları işaret eder. 

Rüyada Üvey Akraba Görmek

 • Rüyasında üvey akraba gören kişi iş hayatında yükselecektir. Bu sayede maddi kazancı ve dolayısıyla yaşam standardı artacaktır.
 • Ayrıca kimi rüya yorumcularına göre bu rüya, kişinin arkadaş çevresinde çok sevilen birisi olduğuna, ilişkilerinin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Üvey Anneanne Görmek

 • Rüyasında üvey anneannesini gören kimse için bu rüya, kişinin karakteristik özelliklerine işaret eder. Rüya sahibi, yardıma ihtiyacı olan kimselere yardım eden, çevresindekilere saygılı olan, herhangi bir kriz durumunda sakinliğini koruyabilen ve bu sayede sorunlara çözüm bulan bir kimsedir. Bu özellikleri sayesinde iş hayatında da oldukça yükselecek, maddi açıdan kazancı artacaktır. 

Rüyada Üvey Kardeş Görmek

 • Rüyasında üvey kardeş gören kimse, iş hayatında büyük sorunlar yaşıyor olabilir. Bu dönemlerde kendisinden üst pozisyonda bulunan kimselerle tartışmalara girmiş, bunun sonucunda da işten çıkmayı düşünmüş olabilir. Fakat kişinin göstereceği olumlu tutumlar sayesinde iş hayatındaki aksilikler ortadan kalkacaktır. Bu nedenle kişinin sakin ve soğukkanlı olması yararına olacaktır. 

Rüyada Üvey Oğlunu Görmek

 • Rüyasında üvey oğlunu gören bir kimse için bu rüya, kişinin hayatta başladığı işleri güzel sonuçlarla bitireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntıları varsa, bunlardan kısa zaman içinde kurtulacaktır. Arkadaş çevresinde sevilen birisi olan bu kimse geçmiş dönemde tartışmalar yaşadığı, konuşmadığı birisiyle tekrar konuşmaya başlayacaktır. Rüya sahibi şehir değiştirmeyi planlıyor ise kısa zaman içinde bunu gerçekleştirecek ve yeni bir iş teklifi işe farklı bir şehre gidecektir. 

Rüyada Üvey Baba Görmek

 • Rüyasında üvey babasını gören rüya sahibi için bu rüya, iş ve sosyal hayata alamet eder. Kişi bu iki alanda büyük başarılar elde edecek, maddi açıdan çok iyi bir durumda olacaktır.
 • Ayrıca bekar kimseler için hayatlarına girecek huzur dolu bir kimse ile çok güzel bir ilişki yaşayacaklarına işarettir. 

Rüyada Üvey Evlat Görmek

 • Rüyada üvey evlat görmek pek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Kişinin çok sevdiği, güvendiği ve değer verdiği bir kimse tarafından ihanete uğrayacağına delalet eder. Bunun sonucunda kişi hayal kırıklığı ve büyük bir üzüntü duyacaktır.
 • Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya kişiye etrafındaki kimselere dikkat etmesi gerektiğini söyleyen bir uyarı niteliği taşır. 
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın