Skip to Content

Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyada uçurtma uçurmak, kişinin karakterinin güçlü, cesaretli ve yiğit bir insan olduğunu anlatır. Ayrıca bu gücü sayesinde rüya sahibi her zaman başarı ile karşılaşacak demektir. Kişinin inancının yüksek olması da onu her daim hayatın güzellikleri ile baş başa bırakacağını, yaşam enerjisi ile dolduracağını anlatır.

Rüyada Uçurtma Yapmak

Rüyada uçurtma yapmak, kişinin gerçek hayatında çok sevineceği, havalara uçacağı bir haber alacağına delalet eder. Yani uçurtma yapmayı genel anlamda hayatta olan bir sürpriz gelişmeye yorabiliriz. Kısacası uçurtma yapmayı mutluluk ve hayır olarak anlatabiliriz.

Rüyada Uçurtma Almak

Rüyada uçurtma almak, kişinin aşk hayatında olumlu gelişmeler olacağına delalettir. Ayrıca Rüyayı gören kişinin samimi ciddi ve ahlaklı bir kişiyle evleneceğine alamettir.

Rüyada Uçurtma Düşmesi

Rüyada uçurtma düşmesi, hayatınızda olan insanların sizin ve çevrenizdeki insanları endişelendiren, üzen ve telaşa düşüren bir dedikodu yaptığını anlatır. Fakat dönen0 bu dedikodunun gerçek olmadığının en yakın zamanda anlaşılacağını ve insanların gerçeği öğreneceğini anlatır.

Ayrıca rüyada uçurtmanın düştüğünü sandınız ama düşmediğini gördüyseniz beklediğiniz bir olayın zamanı gelince gerçekleşeceğini anlatmaktadır. Yani istediğiniz o şeyin daha zamanı gelmemiş demektir. Gerçek olması için biraz daha beklemeniz gerekir anlamına gelir.

Yani uçurtma görmeyi beklemediğiniz bir anda çok mutlu olacağınız bir olaya ya da gelişmeye yorabilirsiniz. Rüya sahibi karamsarlık içine düşmüşken tam bir aydınlık içine girecek ve ferahlayacak demektir.