Rüyada Uçan Balık Görmek

Rüyada uçan balık görmek hayra yorulur ve bereketi simgeler. Bu rüya kişinin elinde geçecek bol miktarda paraya, refah içinde yaşamaya, bolluk içinde yaşamaya, gelirin artmasına işaret eder. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin isteklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, beklenmedik bir anda alınacak hoş ve mutluluk getirecek bir habere, müjdeye yorulur. Bazı âlimlere göre bu rüya kısa süreli sıkıntının ardından gelecek olan neşe olarak yorumlanır.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek güzelliklere işaret eder. Bu rüya yakın zamanda bolluk ve bereketin haneye hakim olacağına, bekarlar için hayırlı bir kısmete, mal ve mülk sahibi olmaya, zenginlik içinde yaşamaya delalet eder.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyada küçük balık görmek bazı alimlere göre hüznü simgeler ancak balık görmek genel anlamda bereketi simgeler. Rüyada çok balık görmek zenginliğe ve büyük miktarda paranın geleceğine işaret eder. Rüyada büyük balık görmek ise kişinin çok büyük bir mala konacağına ve ömür boyu rahat edeceğine yorulur.

Rüyada Tuzlu Balık Görmek

Rüyada tuzlu balık görmek üzüntü ve derde işaret eder. Rüyada tuzlu balık pişirmek kişinin eğitimine yoğunlaşacağına, ilim öğreneceğine, kendini geliştirmek için bir takım adımlar atacağına ve bu yeteneklerini kullanarak büyük paralar kazanacağına tabir edilir. Rüyada balık kızartmak da kişinin büyük hayırlara kavuşacağına, iyi yerlere geleceğine, yaptığı işlerin ses getireceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Serab Davran

Rüyamda gülümseyen uçan beyaz bir balık gördüm. Ne demek acaba

Şenol

Rüyamda eşim, annem ve çocuklarımla tatilde bir oteldeyiz. Daha sonrasında eşim ile birlikte disko bar tarzı bir yere gidiyoruz. Bir anda içeriye onlarca yılan ve 4-5 adet çok büyük timsah çıkıyor. İnsanlara saldırdılar. Eşimi alıp kaçmaya başladım. Kurtulduk. Kayınvalidem dışarıda duruyordu. Çocuklar içerde ama yılanlar bir şey yapmaz dedi. Korkarak kapıyı açtım. Yılanlar üstüme gelirken birden üst kata çıktılar. Çocuklar battaniyeye sarılı oalrak dolap içerisine girmişler. Onları aldım ve havuz gördüm. İnsanlar eğleniyordu. Ben rüya mı gördüm dedim. Gökyüzü aydınlıktı. Uçan balıklar havuza girdi. Herkes korkudan kaçıştı. Kıyamet kopuyor dedim ve uyandım. Yorumlar mısınız?