Rüyada Timsahlar Görmek

Rüyada timsahlar görmek rüya sahibine kötülük besleyen, arkasında kuyusunu kazan ve hatasını yakalamak için fırsat kollayan birisinin varlığına işaret eder. Rüyada timsahı yenmek kişinin rakiplerine galip geleceğine ve düşmanlarına üstün olacağına tabir edilir. Rüyada timsahın rüyadan çıktığını görmek kişinin dişli rakipleri olduğuna ve onları alt etmek için çok çabalaması gerekeceğine işaret eder. Rüyada timsah tarafından yara almak emniyette olmamaya, zarar göreceğinize tabir edilir. Rüyada timsaha mağlup olmak rakiplerin karşısında yenilmeye ve küçük düşmeye, timsahı öldürmek ise sıkıntılardan kurtulmaya, her şeyi yoluna koymaya delalet eder.

Rüyada Timsah Derisi Görmek

Rüyada timsah derisi görmek hayra yorulur. Rüya sahibinin iyi bir kazanca sahip olacağına, elinin bollaşacağına işaret eder. Rüyada timsah derisi ayakkabı görmek ise bir takım kimselerin rüya sahibinin hayatını zorlaştıracağına karşısına birçok sorun çıkaracağına, endişe dolu günlere delalet eder.

Rüyada Timsah Eti Yemek

Rüyada timsah eti yemek bu günlerde zor günler geçiren, birçok sıkıntıyı aynı anda yaşayan rüya sahibinin rahatlayacağına, ruhsal çöküntüyü üzerinden atacağına, tekrar yaşama sevincini kazanacağına ve hayatında her şeyin tekrar yoluna gireceğine yorulur.

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu görmek hastalık habercisidir. Rüya sahibinin sağlığının gün geçtikçe bozulacağına ancak çok büyük bir rahatsızlık olmayacağına, ağrılı ve sıkıntılı günlere, kısa bir süre hastanede kalmaya, zorluklarla karşılaşmaya tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!