Rüyada Tuzlu Su Görmek

Rüyada tuzlu su görmek hayra alamet olan rüyalardan değildir. Rüya sahibi hastalık sahibiyse bu hastalık ilerleyecektir. Hasta değilse, bir hastalıkla boğuşacak ve epey sıkıntı çekecektir.
Bu rüya, kişinin maddi olarak çok dara düşeceğine ve bu darlık yüzünden çok yıpranacağına işarettir. Borçlanacak, borçlarını ödeyemeyecek ve hatta tefecilere bulaşacaktır.
Başka bir rivayete göre ise bu rüya, kişinin çok büyük hatalar yapacağına ve hayatını mahvedeceğine delalettir. Bu hatalar birinin canına kastetmek ya da birini yaralamak, hırsızlık yapmak, birinin hakkını çok ciddi ölçüde gasp etmek gibi olabilir.
Ayrıca rüyasında tuzlu su gören kişinin kendisini affedemediği bir hatası olabilir. Bu hatayı aklına getirdikçe büyük bir ızdırap çekmektedir. Bu ruh halinden çıkmazsa, gitgide kötüleşecek ve ruh sağlığı bozulacaktır.

Rüyada Tuzlu Su İçmek

Rüyada tuzlu su içmek hayra alamet değildir. Rüyasında tuzlu su içtiğini gören kişi yaşlı bir kimseyse, sıhhati bozulur. Hatta bu bozulma ölüm ile sonuçlanabilir. Hamile bir kadının bu rüyayı görmesi, bebeğiyle ilgili sıkıntılar yaşayacağına veya onu kaybedeceğine alamettir.
Bu rüyayı gören evli bir kimseyse, hane içinde yaşanacak sorunlar ipleri koparma raddesine getirecek kadar büyük sorunlar olacaktır.

Rüyada Tuzlu Suda Yıkanmak

Rüyada tuzlu suda yıkanmak rüya sahibinin sabrını, Allah’a olan samimi teslimiyetini gösterir. Bu kişi kin tutmayan ve yaptığı hataları kabul etmekte direnmeyen biridir. Egolarına ve nefsine yenik bir şekilde yaşamaz. Manen gün geçtikçe daha da mertebesinin artacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın