Rüyada Siyah Gelinlik Görmek

Rüyada siyah gelinlik görmek zannedildiğinin aksine büyük bir şans ve kısmet olarak tabir edilir. Kişinin dilekleri kabul olur ve ne zamandır arzu ettiği şeylere kavuşur. Artık işler düzene girecek, aksilikler son bulacak ve önündeki engeller ortadan bir bir kalkacaktır.

Rüyada Siyah Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada siyah gelinlik giydiğini görmek gören kişi kadın da olsa, erkek de olsa hayra alamettir. Bu rüya artık çekilen çilelerin biteceğine, kişinin üzüntülerinin son bulacağına ve mutsuzluklarının yerini sevinçler alacağına delalettir. Zihnini meşgul eden vesveseler ve endişeler de artık son bulur.

Rüyada Siyah Gelinlik Almak

Rüyada siyah gelinlik almak da hayırlı rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin rızıktan yana sıkıntı olmayacak ve arzuları gerçekleşecektir. Dünya nimetlerinden istediği gibi istifade edecek, geçim ya da borç sıkıntısı yaşamayacaktır.
Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin samimi bir şekilde Allaha yalvarması ve dilekleri için dua etmesi gerektiğine alamettir. Başkalarını dileklerinin gerçekleşmesi için vesile olarak görmek yerine, Allah’a yönelmesi gerekir.

Rüyada Başkasının Siyah Gelinlik Giymesi

Rüyada başkasının siyah gelinlik giymesi, gelinlik giyen kişi her kimse onun bazı başarılar elde edeceğine işarettir. Bu kişi, rüya sahibi için kıymetli bir kimsedir ve onun elde edeceği başarılardan gurur duyacaktır. Onun sevincini paylaşacak, mutlu günlerinde yanında olacak ve aldığı müjdeli haberi birlikte kutlayacaklardır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın