Rüyada Tutunmak

Rüyada tutunmak kişinin yaptığı her işte tutunduğuna, iyi bir noktaya geldiğine, inatçı ve kararlı bir kişiliğe sahip olan rüya sahibinin iş hayatında her daim iyi bir noktaya geleceğine delalet eder.  Kişinin aile hayatında ise her daim mutluluğun hakim olduğuna,  aile bireyleri arasında büyük bir sevgi bağı olduğuna, her konuda birbirlerine destek olup, hiçbir düşmana fırsat vermediklerine delalet eder. Rüya sahibinin içindeki çok çalışma isteği ve çalışkanlık sayesinde iş yerinde el üstünde tutulan, göz bebeği olan biri olduğuna, parasını tutumlu bir şekilde harcayan ve elindekinin kıymetini bilen bir kişiliği olduğuna işaret eder. Genel itibari ile rüya sahibinin kararlı, güçlü ve istediğini elde eden bir kişiliği olduğuna delalet eder.

Rüyada Tutunmaya Çalışmak

Rüyada tutunmaya çalışmak kişinin hayatının bu günlerde sallantıda olduğuna bu nedenle hem iş hem de sosyal hayatında her bireye gerekli özeni göstermesi gerektiğine işaret eder. Kişinin rüyasında bir dala tutunmaya çalışması, iş hayatında kendisinin altında çalışan ya da mevki olarak aşağıda olan birinden yardım isteyeceğine delalet eder. Rüyada birine tutunmak ise kişinin sıkıntılı günler yaşayacağına ve çevresindekilerden ya da yakın bir arkadaşından yardım isteyeceğine işaret eder.

Rüyada Tutunmaya Çalışırken Düşmek

Rüyada tutunmaya çalışırken düşmek kişinin içinde bulunduğu durumu iyi bir şekilde çözümlemesi gerektiğine, sevdiği bir kişi ile arasının açılmasından ötürü yaşayacağı hüzne ve şaşkınlığa delalet eder. Rüya sahibinin ihanet, aldatma ya da hırsızlık gibi bir takım kötü olayların başına geleceğine bu nedenle moralinin bozulacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın