Rüyada Tüp Görmek

Rüyada tüp görmek hayra yorulur. Bu rüyanın birkaç farklı tabiri vardır. Rüyada ilaç tüpü görmek kişinin sağlıklı bir kimse olduğuna, hasta ise kısa zamanda şifasını bulacağına işaret eder. Rüyada piknik tüpü görmek ise kişinin çıktığı bir seyahatte umduğundan fazla kalmasına sebep olacak şeyler olacağına delalet eder. Rüyada büyük tüp görmek ise kişinin çalışma hayatında zor şartlarda kazandığı helal paraya yorulur.

Rüyada Tüp Patladığını Görmek

Rüyada tüp patladığını görmek kişinin hem iş hem de sosyal hayatında dikkat etmesi gereken şeyler olduğuna, aksi takdirde başına büyük işler alacağına, karşısına çıkacak büyük sorunlara, dikkatli olmak gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tüp Doldurmak

Rüyada tüp doldurmak rüyayı gören kişinin eğitiminde eksik olduğu noktaları tamamlamak ve kariyerinde daha iyi bir noktada bulunmak için kendini geliştireceğine, eğitimler alıp, seminerlere katılacağına işaret eder. Sonunda büyük başarılar kazanacağına ve hedeflediği yere ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Tüp Bittiğini Görmek

Rüyada tüp bittiğini görmek kişinin bir anda birçok problemle yüzleşeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, rüya sahibini bekleyen manevi zararlara işaret eder.

Rüyada Tüp Yakmak

Rüyada tüp yakmak kişinin hayatında her şeyin yolunda gideceği rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin hem sosyal hem de iş hayatında her şeyin tıkırında olacağına, doğru adımlar atacağına, mutlu bir aileye, huzurlu bir yuvaya sahip olacağına ve hep istediği gibi bir hayatı olacağına tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın