Rüyada Turşu Suyu Görmek

Rüyada turşu suyu görmek, rüyayı gören kişinin bu zamana kadar kendisine bir yara sağlayan ve hayatı için faydalı olmayan birçok iş ile uğraşıp vaki kaybettiğine, bilgi ve tecrübesinin olmadığı bir konu üstüne iş kuracağına ve bunun sonucunda da maddi zarara uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibin yapacağı bu yanlış işler ve yanlış kararları sonucunda maddi anlamda zarara uğraması ile moralinin de bozulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bekâr ise kendisine ve ailesine hiç uygun olmayan kişiler ile beraber olduğuna ve onların peşine koştuğuna da yorumlanır.

Rüyada Turşu Suyu İçtiğini Görmek

Rüyada turşu suyu içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayallerinin yıkılacağına, rüya sahibinin çok güvendiği bir kimseden olumsuz bir hareket göreceğine ve bu sebep ile de üzüntü yaşayacağına yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin gerçek dünya da olmayacak olan hayaller peşine koşarak boşuna yıllarını tükettiğine, hayal kurmanın gerçekleşme üzerinde etkisi olmadığına geç varacağına tabir olunur.

Rüyada Turşu Suyu Dökmek

Rüyada turşu suyu dökmek, rüyayı gören kişinin çevresinden kendisine dost gibi davranıp kötü olan kişiler ile arasına mesafe koyacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu dönemde bazı ilişkilerini askıya alabileceğine de yorumlanır.

Rüyada Turşucuya Gittiğini Görmek

Rüyada turşucuya gittiğini görmek, rüyayı gören kişi tek başına gidiyor ise sırlarını ve sıkıntılarını kimse ile paylaşmamasına ve hep içine attığı için zor zaman yaşayacak olmasına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın