Rüyada Toplamak

Rüyada toplamak, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı olan bir rüyadır. Toplanan şeye göre değişse yapılan yorumlar genel olarak oldukça hayırlı olup, rüya sahibinin doğru kararlar almaya ve doğru yolda olmaya delalet eder.

Rüyada Para Toplamak

Rüyada para toplamak, rüyayı gören kişinin tutuğunu kopara, inatçı bir ruha sahip olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin aklına koyduğu şeyde ne olursa olsun vazgeçmeyen bir karaktere sahip olduğuna tabir olunur.

Rüyada Yardım Toplamak

Rüyada yardım toplamak, rüyayı gören kişinin onun yardımına koşacak bir kimsenin olduğuna, sıkıntılı dönemini bu şekilde rahatlıkla geçirebileceğine delalet eder.

Rüyada Eşya Toplamak

Rüyada eşya toplamak, rüyayı gören kişinin eski eşyaları topladığını görmesi unutamadığı ve aklında kalan bazı sırlarının olduğuna delalet eder.  Rüyada topladığı eşyaların birbiri ile alakasız olması ise rüyayı gören kişinin bir şeyleri elde etme konusunda hırslı olduğuna delalet eder.

Rüyada Ev Toplamak

Rüyada ev toplamak, rüyayı gören kişinin hayatına bir çeki düzen vereceğine, yeni kararlar alacağına ve gelişen bazı olaylar sonucunda oturup neler yapabileceğine ve nasıl tavır alması gerektiğini düşüneceğine delalet eder. Rüyada ev topladığını gören aynı zamanda alacağı kararları ailesi ile de görüşerek onay alır. Bunun yanı sıra rüyada ev topladığını gören kişi evli ise eşi ile arasında olan tüm sıkıntılar son bulur ve muhabbeti artar. Bekâr bir bayanın ev toplaması kalabalık bir aileye gelin gitmeye ve birden çok evlat sahibi olmaya yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın