Rüyada Türbeye Gitmek

Rüyada türbeye gitmek, rüya sahibi açısından en hayırlı rüyalardan bir tanesidir. Rüya sahibi istediği ve dilediği tüm şeylere kavuşacak, büyük duaları Allah katında kabul görecek anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin eskiden işlemiş olduğu günahlar için ettiği tövbeler kabul olacak ve bu kişi Allah yolunda tertemiz bir şekilde ilerleyecek anlamına gelmektedir.
Rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara yardım ettiğini, mazlumların yanında olduğu nu, ibadetini tam manasıyla yerine getirdiğini ve ömrünü iyi bir mümin olarak devam ettirdiğini anlatmaktadır.

Rüyada türbede dua etmek

Rüyada türbede dua etmek hayırlı bir rüya anlamına gelmektedir. Burayı gören kişinin hem kendisinin hem de ailesinin yaşadığı sıkıntılar son bulacaktır. Eğer hastalık var ise hastalıklar şifa bulacak anlamına gelir.

Rüyada Türbe Görmek

Rüyada türbe görmek, rüya sahibinin istediği en büyük dilekler veya dualar gerçek olacak demektir. Ayrıca rüya yorumcuları türbe görmek, rüyayı gören kişiye bir uyarı olarak da nitelendirilmektedir. Eğer rüya sahibi bir adak adadı ise ve dileği gerçek oldu ise acilen bu adağın yerine getirmesi gerekmektedir. Eğer gittiğiniz türbe temiz değil ise büyük pislikler var ise rüya sahibi olarak sizin de büyük günahlar içinde yüzüyor olduğunuza delalet eder. Eğer temizse bunun tam tersine rüya sahibinin çok fazla sayıda sevaplarının olduğunu anlatmaktadır.
Bu rüyayı gören kişi psikolojik olarak kendisini dini anlamda görevlerini tam yerine getirmiyor olduğu için mutsuz hissetmektedir. Kulluk görevlerini yerine getirmeyen kişiler bu tarz rüyalar görebilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

mustafa aslan

bi türbe arıyoruz ve bi türbe gibi biyere gidiyoruz orada 2 tane hasta yatan insan vardı biri kağıdan ilk girdiğimizde solda diğeri bi kapa daha bardı içeride direk kapıyı açtğmızda aşşağı dorgru oda vardı o da solda ama atam ayakları yukarı doğru kafası alçakta duruyodu ve elleri kolları bi solucanı andırıyodu kolları omuzdan ve dirseklerden dönük sonra bi adam geliyo diyoki sizi günahlardan arındıracağım sonra ne olduğu belli olmayan dualar felan okuyo sonra okurken ben diyorum ki usta korunmak için allah a sığındık sığındıkta ne için dua okuyosun altı üstü türbeye geldik zaadımızı görüp dua edip çıkıcaz adam la gözgöze geldik o sıra uyandım