Rüyada Trafik Polisi Görmek

Rüyada trafik polisi görmek rüya sahibinin toplum içinde nasıl davranması gerektiğini bilmediğini, bazı ahlaki özellikleri değerleri yerine getirmediğini ve bu nedenle de çevresinde birçok insan tarafından kınandığına delalet eder.
Rüyada trafik polisinin ceza kestiğini görmek rüya sahibinin gerçek hayatta bir hatasından dolayı cezalandırılacağını veya bir para kaybı yaşayacağını işaret eder. Rüyada trafik polisi görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda kurallara ve kanunlara asla ihanet etmeyen bir kişiyle tanışacağını anlatır.
Trafik polisinden korktuğunu görmek rüya sahibinin planladığı bir yolculuğa çıkamayacağına veya bir diğer yorumu da rüya sahibinin toplum kurallarına uymaması nedeniyle çevresindeki insanlar tarafından dışlanacağına delalettir.

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek rüya sahibinin peşinde Azrail’in olduğuna delalet eder. Bazı rüya yorumcuları polis görmenin hayırlı olduğunu anlatır. Size doğruyu gösterecek eğer yanlış yolda iseniz sizi bu yanlıştan caydıracak birinin olduğuna da delalet eder. Yine bir diğer yorum ise bu rüyayı gören kişinin belli bir olay nedeniyle suça karışacak olmasına, kanunlar ile başının derde gireceğini anlatmasıdır.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntı, üzüntü ve acıya delalet eder. Bu rüya rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da manevi bir hapishane içerisinde olduğuna delalet eder. Ayrıca rüyada hapishane görmek ile ilgili bir diğer yorum ise ecelin gelmesi veya bir hastalığa yakalanma şeklindedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!