Rüyada Türban Görmek

Rüyada türban görmek, rüyayı gören kişinin iyi kalpli, temiz ahlaklı, güler yüzlü, insanlara değer veren, nerde nasıl davranmasını bilen, cömert ve insanları üzmekten korkan bir kimse olduğunu işaret etmektedir. Rüyada türban görmek aynı zamanda rüya sahibinin haramdan çekindiğini, kul hakkı yemekten çok korktuğunu ve helal kazanç elde etmek için çaba gösterdiğini de işaret etmektedir.

Rüyada Türban Taktığını Görmek

Rüyada türban taktığını görmek, rüyayı gören kişinin helal lokma yediğine, haramdan sakındığına, Allah’ın emirlerini yerine getirerek yaşamaya çalıştığına, dini yükümlülüklerini yerine getiren bir kimse olduğuna, iyilikte de kötülükte de Allah yolundan ayrılmadığına, isyan etmediğine, hep şükrettiğine ve çevresindeki kimselere örnek oluşturabilecek bir karakterde olduğuna işarettir.

Rüyada Türbanlı Kadın Görmek

Rüyada türbanlı kadın görmek, rüyayı gören kişinin iyiliğini düşünen, rüya sahibine her zaman hayır dua eden, onu korumak için elinden geleni yapan, rüyayı gören kimsenin yolunu gözleyen, ondan gelecek güzel ve hayırlı haberleri bekleyen iyi kalpli temiz ahlaklı bir kadına işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kan bağı olduğu temiz ahlaklı ve iyi niyetli bir kadını simgelemektedir.

Rüyada Türbanlı Birini Açık Görmek

Rüyada türbanlı birini açık görmek, rüyayı gören kişinin manevi açıdan bazı yanlışlara düşeceğine, harama bulaşacağına, ibadetlerini aksatacağına, günah işleyeceğine, sonradan çok pişman olacağı bir takım hatalar yapacağına ve kötü niyetli bir kimseye dönüşeceğine delalet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın