Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada tül perde görmek, rüyayı gören kişinin eskiden yaşadığı bazı tatsızlıklar sebebiyle uzaklaştığı gönül işlerinden beklemediği bir anda karşısına çıkan ahlaklı, edepli, güzel görünümlü bir kimse ile bir ilişkiye başlayacağına, onu çok sevip değer vereceğine, bu ilişki sayesinde çok mutlu, güzel ve huzurlu zamanlar geçireceğine rivayet edilmektedir.

Rüyada Tül Perde Takmak

Rüyada tül perde takmak, rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayatında bulunan kişi ile artık evlenmek istediğine, bu sebeple de sevdiği kimseye bu istediğini açacağına ve maddi durumlarını düzelttikten sonra dünya evine gireceklerine mutlu bir yuva kuracaklarına delalettir.

Rüyada Tül Perde Asmak

Rüyada tül perde asmak, rüyayı gören kişinin sevdiği kimse ile bazı sorunlar yaşayacağına, rüya sahibinin bu duruma çok üzüleceğine, fakat bu durumu çözmek için bazı yollar arayacağına ve sevdiği kişi ile birlikte bu sıkıntılı durumları ortadan kaldırarak yeniden huzurlu yaşamlarına döneceklerine delalettir.

Rüyada Tül Perde Yıkamak

Rüyada tül perde yıkamak, rüyayı gören kişinin sevdiği kimse ila yaşadığı sorunları çözmek için kendisinden yardım isteyeceğine, bütün sorunları konuşarak ve birlikte çabalayarak çözeceklerine, geleceklerini sağlam bir temele oturtmak için sorunsuz bir yaşam hazırlamaya çalışacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Tül Perde Kesmek

Rüyada tül perde kesmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında üstün başarılar sergileyeceğine, kaliteli işlere imza atacağına, bu başarılar ve işler sayesinde maddi durumunu düzelteceğine ve ailesi ile mutlu bir hayat süreceğine rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın