Rüyada Tren Görmek

Rüyada tren görmek, ev ve iş hayatı bakımından ömür boyu değişiklik olmayacağına işarettir.

Rüyada tren görmek, yolculuk, seyahat etmeye, yeni bir fırsatın ele geçmesi, ticaret etmek ve iyiliklere erişmek gibi şeylere işarettir. Rüyada tren görmek, işinizde veya işlerinizde ilerlemek ve yükselmek için, elinize iyi bir fırsatın, yeni bir imkanın elinize geçeceğine işarettir.

Trende tanıdık birisini görmek, arkadaşlarınızın yardımı ile iyi bir menfaat elde edeceğinize, trende birçok tanımadık yolcu ile birlikte olduğunu görmek, işlerinizde iyi neticeler alacağınıza ve iyi haberlerle karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyanızda bir trene bindiğinizi görmek, işleriniz için veya işiniz için yolculuk yapacağınıza, bir seyahate çıkacağını­za işarettir. Trende giderken harap olmuş sanki bir harp alanını andıran bir tren görmek, hasta olacağınıza işarettir. Bir tren kazası görmek, bir kavgaya şahitlik etmeye işaretle tabir olunur.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

selcan öz

rüyamda treni kaçırdım sonra diğer treni beklerken teyzem yanıma geldi beklediğim trenin gidiceğim yere gitmemesine rağmen bekliyodum sonra tren gelmeden kosarak çarşıya gıttım bısey almam gerekıyodu ayrıca trenede yetişmeye calısıyodum