Rüyada Topallamak

Rüyada topallamak; kişinin bedensel olarak ayakları ile ilgili bir sorunu yok ise hayatının gidişatındaki aksaklıklara, aksiliklere işaret eder. Rüyada topalladığını gören kişinin kuruntuları olduğuna ve beklentilerini çok yüksek tutarak olmayacak istekler peşinde koştuğuna yorumlanır.
Rüyada topallamak; öncelikle korktuğunun başına gelmesidir ki bu rüya çoğu kez tedirgin ve güvensiz kişilerin gördükleri rüyalardandır. Rüyasında topallayanın, ayaklarının ağırlaşmış, kötürüm olmuş veya emekleyerek yürüdüğünü görenin işleri ters gider, planları bozulur, büyük hayal kırıklığı yaşar, gözyaşı sel olup gider.

Rüyada Topalladığını Görmek

Rüyada topalladığını görmek; kişinin gücünün kuvvetinin zayıflaması, bazı engeller karşısında dayanabilecek haddinin kalmayarak hastalanmasına yorumlanır. Bazı dini rüya tabircileri sağ ayağı erkek evlada, sol ayağı ise kız evlada işaret sayar, nitekim bu ayaklardan birinde olan aksaklık, sakatlık işaret eden evlatlardan birinin başına gelebilecek bir uğursuzluğa tabir edilir.

Rüyada Koltuk Değneği ile Yürümek

Rüyada topalladığını görmek hayatını idame ettirmedeki zorlanmalardır. Rüyasında topalladığını fakat koltuk değnekleri ile yürüdüğünü görmek; çevreden büyük destek görülerek hayatını devam ettireceğine yorumlanır iken değneksiz, tek başına kalmış olmak hiç iyi sayılmaz; can sıkıcı aksiliklerin gündeme gelmesi söz konusudur.

Rüyada Topal Görmek

Rüyasında topal bir kimse ile karşılaştığını gören kişinin de aynen kendisinin topalladığının görülmesi gibi iş düzeni bozulur ve maddi, manevi sıkıntıya düşer. Rüyada başka birini topal görmek bazı yorumculara göre de samimi davranışlı yaşlı bilgin kimseye, rahmete, akıllı uslu arkadaşa işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın