Rüyada Testi Görmek

Rüyada boş testi görmek, güzel, fakat kıskanç bir kadınla ilişki kuracağınıza ve bu kadınla uzun bir zaman beraber yaşayacağınıza sonunda da bu kadının kötü bir hareketinde zarar göreceğinize yorumlanır. İçi dolu testi görmek, yakında bir çocuğunuz olacağına, testi yapmak ve almak, evliliğe; testi görmek, hizmetkar ve sadık arkadaşa işarettir.

Rüyada dolu bir testi görmek, yakın bir zamanda bir kız çocuğunun olacağına işarettir. Testi zevce ve hizmetçiye işaretle de tabir edilmiştir.

Rüyada toprak testi görmek, varlıklı, müna­fık ama güvenilir kimseye veya kendisine itimat edilir ikiyüzlü bir hizmetçiye işâret eder.

Rüyada testi görmek, çalışan hanıma, hiz­metçiye, kuvvetli dine, sağlıklı bedene, uzun ömre, mala, nîmete ve mirasa işâret eder.

Testiden su içmek, temiz yaşantya ve helal mala işârettir.

Testiden az veya çok su içmek, ömrünün az veya çoğunun gitmiş olması ile tabir edilir.

Rüyada görülen şarap testisi, hayırlı bir kadına işâret eder.

Rüyada süt, bal ve zeytinyağı dolu bir tes­ti görmek, dünya malına işâret eder.

Testi rüyası, zahmet, ıneşakket ve çok ça­lışan hanıma da işâret eder.

Rüyada görülen bakır testi, kadri yüce bir hanıma işâret eder.

Bekâr bir kimsenin rüyada testi görmesi, yakında evleneceğine işâret eder.

Topraktan yapılmış olan testi, eline mal geçen ve kendisine itimad edilir bir hizmetçidir. Bu testiden su içmek, helal mal ve temiz yaşantıdır. Az veya çok su içmesi ömrünün az veya çoğunun gitmiş olması ile yorumlanır.

Yanında bir testi su olduğunu, testinin düşüp kırılması ile suyun geri kaldığını gören kimsenin hanımı hamile olur ve kendisi ölür, çocuğu geri kalır.

Testiyi görmek, zahmet, meşakkat ve çok çalışan hanıma yo-rumlanır.

Bir yanıt yazın