Rüyada Terörist Öldürmek

Rüyada terörist öldürmek; öfkeli, sinirli veya müdahale girişiminde bulunulan davranışları temsil eder. Ayrıca, başka birine yönelik düşmanca bir davranışı, başkasının yoluna girmesini veya başkalarının yaptıklarını durdurmaları gerektiğini yansıtıyor olabilir. Güçlü ve motive kıskançlık belirtisidir. Eğer pasif bir eylem ve rüyanızda bir zarar olmaması gibi durum ise daha olumlu sonuçlar doğurur. Bir şekilde kendini ifade etme biçimidir.
Rüyada terörist öldürmek sizin veya başkasının yaptıklarından hoşlanmayan bir başkasına da yorumlanabilir. Olumlu anlamda kendinizi tehdit altında hissettiren bir şeye karşı savunma, kendinizde veya başkalarındaki bazı dürtüleri veya hisleri yok etmeye çalışmaya göstergedir. Ancak saldırı ne olursa olsun, hâlâ çatışma halinde olduğunuzu gösterir. Öldürdüğünüz terörist; muhtemelen kendi kişiliğinizin bir parçası olduğunu düşündürür.

Rüyada Teröriste Saldırmak

Rüyada terörist öldürmek birçok açıdan saldırı anlamında yorumlanır bu nedenle ani bir hastalığın saldırısı veya kalp krizi anlamına da gelebilir. Bir iş veya ilişki ya da cinsel sorunlar tarafından yaşanılan güvensizlik hissi, bilinçaltındaki öfkeyi körükler. Saldırı bazen bir savunma biçimidir, bu nedenle yaşamın bazı konuları veya yönü üzerinde savunmayı önerebilir. Rüyada terörist olarak görülen kişiye saldırmak; olumlu yönden yaşam biçiminizdeki negatif gidişatı durdurma atağı, ortaya çıkan yeni bir bakış açısı veya olumlu kişisel değişikliklerdir.

Rüyada Terörist Tarafından Öldürülmek

Bir saldırıya maruz kalarak beklenmedik şekilde ölüm radikal değişiklikler ile açıklanır. İçinizdeki çatışmalar, yaşadığınız üzüntüler, belki kırık bir aşk hikâyesi ve bitmesi gereken her şeyi işaret eden rüyadır, çünkü önünüzde daha aydınlık bir süreç müjdeleniyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

emre iyiay

Merhabalar rüyamda eşim ile dışarıda idik ona eve gidip avlanayım biraz dedim ve eve geçtim, elimde tüfek var oturma odasına penceresi olan karanlık oda diye tabir edilen odaya girdim sessizce, içeride ağaçlar vardı ama gayet aydınlıktı sessizce yürürken ağacın altından beyaz bir tavşan çıktı ve onu vurdum yerden almadan sessizce diğer ağacın dibine yürüdüm oradan da beyaz tavşan çıktı onu da vurdum, onu da almadan diğer ağaca geçtim oradan da beyaz tavşan çıktı onu da vurdum, hepsini toplayım yeterli dedim o sırada pencereden ses geldi oturma odasında büyük bir kuş keklik olabilir muhabbet kuşu kovalıyor bende onu kurtarayım dedim ses çıkardım dikkati dağıldı ve pencereye doğru yöneldi bunu da yeriz iyi oldu diye düşündüm onu da vurdum o sırada aynı kuştan bir tane daha pencereden girdi üstüme doğru uçtu onu da vuracaktım fişek bitmiş vuramadım o sırada o kuş kadın bi teröriste dönüştü ve kahkaha attı tüfeği bana doğrulttu önünde bir kutu fişek vardı birden kutuya uzandım ve fişek aldım elime oda kutuyu tutmaya çalıştı bir fişek alıp geri geri odadan ara antreye kaçtım o sırada da silahı doldurdum ve terörist kapıdan çıkınca kadına doğrulttum o da tüfeği kaldırdı bana doğrulturken kafasından vurdum başı parçalandı o sırada uyandım. yorumlarsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Hayriye

Merhaba ben ruyamda askarlerin olduğu bir dağlık bölge deydim etraf ormanlık alandı dağın eteklerinde askerlerin yerleri vardı bende ordaydım komutan askerlere dikkatli olmalarını gözlerini dört açmalarını söylüyordu ormana saklanmış terörist ler olabileceğini heran sadıra bileceklerini söyledi bende osırada ormanın en yukarısına çıktım bakdım terörist ler ormanda siper alıyolar saldırıcaklar bunlar kadın terörist ler benimde sol koluma sarılmış bir Sarmaşık var kabuğu soyulmuş kırem renginde uzun ama çıkaramıyorum bakdım ormanın içinden patika yol var hızlı koşarsam onlar anlayana kadar inerim askerlere haber veririm diye düşündüm ve koşmaya başladım beni fark ettiler ateş etmeye başladı lar vurulmamak için sağ sol yaparak indim Sarmaşık kısa geldi asker lerin yerine gidemedim bir sağa bir sola hareket ederken sarmaşığı koparmaya çalışıyorum bakdım olmuyo taş buldum taşla vura vura kolumdan kopardım hemen askerlerin yanına geçdim askerlerle çatışmaya başladılar osırada bir tanem çocuk düştü askerin biri silahını bırakdı çocuğu kurtarmak için kucakladı ben de hemen o askerin silahını aldım vurulmasın diye terörist lere ateş etmeye başladım silahın tetiği zor basılıyodu ama yinede hepsini vurdum bitanesi vurma diye yalvarıyodu ikna etmeye çalışıyodu bir taraftanda arkadaşına beni vurmasını söylüyodu ben dinlemedim onu hainin sözüne güvenilmez diye onuda arkadaşınıda vurdum askerler vurulan terörist leri topluyolardı uyandım ve çok etkisinde kaldım yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim