Rüyada Terlemek Görmek

Rüyada terlemek görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı olarak kabul edilen rüyalar arasında girer.  Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacağına, esenlik bulacağına, hastalıklı halinden ayrılacağına, hafifleyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatına canlılık geleceğine, üstündeki ölü toprağını atacağına yeniden yaşam sevincini kazanacağına delalet eder. Rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerinin yakın zaman içinde sona ereceğine huzurlu ve mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Terleyen Birini Görmek

Rüyada terleyen birini görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir üstünde olan rehavettin ve bunalmış halinin son bulacağına yaşam enerjisi dolacağına delalet eder. Rüya sahibinin uzun süredir kurmadığı ve vazgeçtiği hayallerine yeniden kavuşacağına ve yenilerini de kurmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Ter Koktuğun Görmek

Rüyada ter koktuğunu görmek, rüyayı gören kişinin bazı olaylar yaşayacağına bu olaylardan ders çıkaracağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşadığı tatsız olayların sonucunda sıkıntıya düşeceğine tabir ediliyor. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin hal yolundan doğru olan yoldan sapacağına tabir ediliyor.

Rüyada Su Gibi Terlediğini Görmek

Rüyada su gibi terlediğini görmek, rüyayı gören kişinin çok zor şartlarda çalıştığına ya da çalışacağına, oldukça zorlu bir çalışma yaşamı süreceğine fakat sonucunda kazandığı gelirini efendiler gibi yiyeceğine, ailesinin geçimini sağlamak için yaptığı bu fedakârlık sonucunda ailesinin de bu fedakârlığını anlayacağına ve onu el üstünde tutacağına tabir ediliyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!