Rüyada Telve Görmek

Rüyada telve görmek, rüyayı gören kişi için farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüyada telve görmek kısmet olarak yorumlanırken, rüya sahibi bekâr ise birçok kısmetinin aynı anda çıkacağına delalet eder. Rüyada telve görmek aynı zamanda rüya sahibinin maneviyatının zengin olduğuna ve bu konuda kendini daha da geliştireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin şer de dahi hayır aradığına ya da araması gerektiğine yorumlanıyor.

Rüyada Telve Yediğini Görmek

Rüyada telve yediğini görmek, rüyayı gören kişinin bir davranışı ya da sözü sebebi ile yanlış anlaşılacağına delalet eder. Rüyada kahve dibinde kalan telveyi yediğini gören kimse bu yanlış anlaşılma sebebi ile kısmetini ya da kısmetlerini kaçıracak şeklinde yorumlanıyor.  Rüyada telve yemek talihsiz bir olay ya da durum ile karşılaşmanın yanı sıra belaya bulaşmak olarak da tabir olunur.

Rüyada Telve Döktüğünü Görmek

Rüyada telve döktüğünü görmek, rüyayı gören kişi cezvede son kalan telveyi döktüğünü görmüş ise bu rüya sahibinin sıkıntılarını atacağına, feraha ereceğine, rahatlayacağına delalet eder. Rüyayı sahibin bahtının açık olacağına, kısmetinin açılacağına, güzel haberler alınacağına da delalet eder.

Rüyada Taşmış Kahve Görmek

Rüyada taşmış kahve görmek, rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içine olacağına bekâr ise hayırlı ve iyi kısmetlere ya da alınacak olan güzel haberlere delalet eder. Fakat bazı âlimlere göre rüyada kahve pişerken taşırmak olumsuz durumlar ile karşılaşmaya yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!