Rüyada Teras Görmek

Hayra yorulan rüyada teras görmek rüya sahibinin çalışma ortamında, alacağı yerinde kararlar ve çalışkanlığı ile zaferler elde edeceğine delalettir. Kişinin ekstra gelirler elde etmesiyle mal sahibi olacağı rivayet edilir. Hem maddi hem de manevi açıdan refahı tabir eder.

Rüyada Teras Katı Görmek

Çalışma hayatındaki başarıların getirisi olan maddi gelir ile yuva kurulacağına işaret eden bu rüya, rüya sahibinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına alamettir. Kişinin beklenti taşıdığı bazı projelerden olumlu dönüşler alacağı müjdelenir.

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada görülmesiyle mesafeleri tabir eden balkon, rüya sahibinin kendisine yakın gördüğü kişilerle bir süreliğine ayrı düşeceği rivayet edilir. Rüya sahibinin uzak bir yere giderek görüşemeyeceği kişiler arasında sevgili de varsa, bu ilişkinin sonlanacağı tabir edilir.

Rüyada Balkondan Atlamak

Aile eşrafından biriyle beraber girişilen bir işin – projenin işaretçisi olarak kabul gören rüyada balkondan atlamak, rüya sahibinin bu girişimden zararlı çıkacağına alamettir. Birçok anlamda kayıp yaşanma riskini tabir ettiği için rüya sahibinin bu süreçte alınacak kararlar konusunda daha temkinli olması gerekebilir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Çalışma ortamında sıkıntısız giden seyrin aniden değişeceğine işaret eden rüyada balkondan düşmek, evli kimseler için hanede huzursuzluğa delalettir. Maddi anlamda ciddi sıkıntıları ve oldukça kötü gelişmelerin habercisi olarak kabul görür. Ancak rüyada balkondan düşüp hiçbir şey olmamışçasına tekrar ayaklanmak, bu sıkıntıların yok olacağına işaret eder. Yani rüya olumlu bir şekilde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın