Skip to Content

Rüyada Sümkürmek

Rüyada sümkürmek son derece hayra yorulan ve olumlu gelişmeler içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi kendisini son derece mutlu edecek sevinçli bir haber alır. Ayrıca yaşamının dönüm noktası olacak olumlu gelişmeler yaşar ki hayatı bir anda güzelleşir. Tüm bunların yanında kısmeti gün geçtikçe artar, iş yaşamında inanılmaz başarılara imza atar, tüm bunlara bağlı olarak da büyük kazançlar elde eder.

Rüyada Burun Kanaması

Kişi eğer rüyasında burnunun kanadığını görür ise o zaman bunun anlamı şu şekildedir: Bu rüyayı gören kişinin işleri ve bahtı açılır. Kazancı yükselir, evine bereket gelir. Hayatında sorun yaratan olaylar sona erer. Ayrıca uzun vadede kişinin kendisine ait bir işyeri yok ise işyeri açarak, kendi işyerinin patronu olur. Yani özetle son derece olumlu anlamlar içeren ve hayra yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Burun Temizlemek

Eğer kişi rüyada burnunu temizlediğini görür ise o zaman rüyayı gören kişi yaptığı işlere titizlik gösteren, yaptığı her işi hakkıyla yapmaya çalışan, detaylara önem veren bir kişidir ve tüm bunlara bağlı olarak her işi son derece profesyonelce halleder. Kişinin düzgün bir iş ahlakı vardır. Yaptığı her işi ve alacağı yeni işleri tam bir iş disiplini içinde kusursuzca halleder.

Rüyada Burundan Koyu Renkli Kan Gelmesi

Kişinin eğer rüyasında burnundan koyu renkli kan geliyor ise o zaman uzun bir süre hastalık ve sıkıntılarından kurtulamayacağına işaret eder.