Rüyada Telefonla Aranmak

Rüyada telefonla aranmak kişinin çalışma hayatında oldukça yoğun olacağı ve hiçbir şey için zaman bulamayacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin iş hayatındaki bu süreç yüzünden sosyal hayatındakilere ve çevresindekilere zaman ayıramayacağına, birçok yeni insanla tanışacağına, gün geçtikçe arkadaşlarının artacağına, temposu yüksek bir hayatı olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya faydasız işlerle uğraşan ve boyundan büyük işlere atılan rüya sahibinin başarısız olacağına ve çevresindekileri de hayal kırıklığına uğratacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Biri Tarafından Telefonla Aranmak

Rüyada ölmüş biri tarafından telefonla aranmak yapılan konuşmanın içeriğine göre farklı şekillerde tabir edilir. Ancak genel olarak bu rüya ölen kişi için yapılması gereken bir iyiliğe, edilmesi gereken dualara işaret eder. Gerçekte yaşayan ancak rüyada ölmüş olarak görülen birinin size telefon ile arayarak ulaşması ise bu kişi ile gerçekte karşılaşmaya, bu kişi yüzünden bazı sıkıntılar yaşayacağına, bazı dedikodulara mahsur kalacağına, zorlu günler geçirmeye alamet eder.

Rüyada Sevgilisi Tarafından Telefonla Aranmak

Rüyada sevgilisi tarafından telefon ile aranmak duygusal ilişkileri işaret eder ve rüyayı gören kişinin kendisine çok değer verecek biri ile karşılaşacağına, bekar ise bu kişi ile sevgili olacağına, evli olanlar için ise bu rüya eşinden çok değer görmeye, muhabbetin artmasına ve neşe dolu bir yuvaya sahip olmaya tabir edilir. Kişinin aşktan yana şanslı olacağı bir dönemden geçeceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın