Rüyada Telefonla Aramak

Rüyada telefonla aramak rüyayı gören kişinin iş hayatında zorlu ve çok yoğun olacağı bir süreçten geçeceğine ve bu dönemde sosyal hayatındakilere ve çevresindekilere zaman ayıramayacağına, birçok yeni insanla tanışacağına, gün geçtikçe arkadaşlarının artacağına, temposu yüksek bir hayatı olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya gençler için iş teklifleri almaya, hayalindeki şirkette çalışmaya, sınava girecekler için sınavlarında çok başarılı olup istediği noktaya varacaklarına delalet eder.

Rüyada Telefon Etmek

Rüyada telefon etmek kişinin bir konuda yardım almak için çevresindekilere ve eşine dostuna ulaşacağına, iletişim kuracağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin birçok yeni projede yer alacağına ve attığı adımlar sayesinde, takdir toplayacağına, göz dolduracağına ve iyi bir konuma ulaşarak saygınlık kazanacağına, rahat ancak hareketli bir yaşama sahip olmaya işaret eder. Bazılarına göre bu rüya rutin hayatı sevemeyen ve eğlenceli bir şeyler yapmak için yol arayan rüya sahibinin yeni hobiler edinerek mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Telefon Sesi Duymak

Rüyada telefon sesi duymak kişinin aceleci ve sabırsız bir kişiliği olduğuna, bir iş için fazla sabırsız davranacağına ve bu sebeple zarar göreceğine, bu günlerde yanlış yatırımlar yapmanın kurbanı olacağına ve büyük zarara gireceğine, maddi açıdan büyük kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüyada telefon sesi duymak bazen de uzun zamandır beklenen bir haberin henüz ulaşmayacağına, sabırlı geçmesi gereken bir sürece tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın