Rüyada Telefon Almak

Rüyada telefon almak, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı olarak tabir edilen rüyalar arasında yer alıyor. Rüyada telefon almak, rüyayı gören kişinin aile hayatında ya da iş yaşamında oluşan sıkıntıların çözümünü yakında bulacağına, maddi anlamda ferahlayacağına, çok büyük getirilere sahip olan bir iş ile uğraşarak hayal ettiği her şeye sahip olabileceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişinin kolay yoldan yüklü bir paraya sahip olacağına, bir miras alacağına da yorumlanıyor. Aynı zamana iş yaşamında başarılı olacak olmaya da tabir olunuyor.

Rüyada Telefon Aldığını Görmek

Rüyada telefon aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir mirasa kavuşacağına ya da toplu bir paraya kolay yoldan sahip olacağına tabir ediliyor. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarında ve dertlerinden kurtulacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine tabir olunur.

Rüyada Telefon Satın Almak İstediğini Görmek

Rüyada telefon satın almak istediğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır iş yaşamında yüzünün gülmediğine, sıkıntılı günler geçirdiğine delalet edip, uzun zamanadır ertelediği işleri yerine getirmesi sonucunda arzu ettiği başarıya ve kazanca ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada Telefon Satın Aldığını Görmek

Rüyada telefon satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında elde ettiği başarılar ve doğru projeleri hayatta geçirmesi sayesinde oldukça yüklü miktarda paralar kazanacağına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin amirleri tarafından destekleneceğine ve sevileceğine tabir edilip, üst makamlara kadar ulaşacak olmaya tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Şennur

Ben rüyamda 3 tane kızla üniversiteye gelmişim. Kızlarla sınıfa gireceğim ama kapı kilitliydi. Tam anahtarla açacağım sırada açma diye ses geldi ama açtım ve içeride bir arkadaşla bir kız var. Kız hemen çıkmak istedi. Elinde bir paket vardı ve içinde kurabiye vardı. Ben de ondan birini aldım. Tam yiyecekken yeme diye ses geldi ama bende yedim. Sonra dövündüm ve öksüre öksüre uyandım. Yorumlar mısınız?