Rüyada Tayfun Görmek

Rüyada tayfun görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan olumsuz bazı durumlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin üst üstte sıkıntılar yaşayacağına, maddi ve manevi anlamda zorluk yaşayacağına, dertlerin ve problemlerin üst üstte gelmesi sebebi ile yaşayacağı sıkıntılara delalet eder. Rüya sahibinin bu sıkıtılar sebebi ile hastalık sahibi olacağına, yaşanacak olan zor günlere, yokluğun yanı sıra kırgınlıklarında peşi ardına yaşanacak olmasına delalet eder.

Rüyada Kasırga Görmek

Rüyada kasırga görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı bazı sıkıntılı durumlar ya da problemlerin sonucunda kendine gelmekte zorluk çekeceğine delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında da görülebilecek olan sıkıntı sebebi ile hem iş yaşamı hem de evinde bazı tatsızlıkların görüleceğine yorumlanır. İşsiz kalmak ya da işlerin yolunda gitmemesi sebebi ile iflas etmek, kazancın düşmesine de tabir ediliyor.

Rüyada Tufan Görmek

Rüyada tufan görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşayacağı sıkıntılı günlerin yakında başlayacak olmasına delalet eder. Rüya sahibinin önceden yaptığı bir hata sebebi ile şimdi zarar çekeceğine ya da sıkıntı yaşayacağına tabir olunur. Rüya sahibinin iş hayatında da sıkıntı yaşayabileceğine ve ailesinde de ağız tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada Hafif Esen Rüzgâr Görmek

Rüyada hafif esen rüzgâr görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilere inat işinde büyük başarılar elde edeceğine, işe girişine vesile olan akraba ya da sevenlerine karşı mahcubiyet yaşamamak için çok çalışıp kazanacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın