Rüyada Tel Toka Görmek

Rüyada tel toka görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı işlere gerekli önemi göstermediği ve gelişi güzel yaptığı için iş yerindeki kimseler tarafından eleştirileceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kimsenin medeni durumu bekar ise en yakın zamanda evlilik hazırlıklarına başlayacağı, alışverişe çıkacağı, medeni durumu evli ise eşinin kıskançlaşacağına ve bu sebeple bazı sıkıntıların yaşanacağına delalettir. Rüyayı gören kimse erkek ise gurbete gideceği, askerlik yapacağı ya da bir iş için aileden ayrılıp uzak bir memlekete gideceği rivayet edilir.

Rüyada Tel Toka Takmak

Rüyada tel toka takmak, rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimse erkek ise, ahlakını, şerefini, gururunu, haysiyetini ayaklar altına alan bir takım dedikodulara maruz kalacağı, çevresindeki kimseler ile muhabbetinin kesileceği, insanlardan uzaklaşacağı, bu yüz kızartıcı durumdan dolayı hanede sorunların yaşanacağı ve aile bireylerinin de bu durumdan çok utanacağı rivayet edilmektedir. Rüyada tel toka taktığını gören kimse evli bir bayan ise yakın zamanda hamile olduğunu ve bir kız bebek sahibi olacağı haberini alacağı, yaşlı bir bayan ise sağlığının düzeleceği ve ömrünün uzayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada tel toka takmak aynı zamanda rüya sahibinin maddi gelirinde az da olsa bir artış olacağına delalettir.

Rüyada Tel Toka Satmak

Rüyada tel toka satmak, rüyayı gören kişinin müşkül durumdaki kimselerin yardımına koşarken kendi sorunlarını unutup bocalayacağına işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda düşünmeden yapılan yatırımların sonuçlarının olumsuz olacağı manasına da gelmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın