Rüyada Şiir Okumak

Rüyada şiir okumak, rüyayı gören kişinin yıllardır hayalini kurduğu hayata ulaşmak için çok çabalayacağına ve çevresindeki kimselerden bir takım destekler beklemesine rağmen istediği desteği bulamayacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada şiir okumak, rüya sahibinin okul ve sosyal hayatında oldukça aktiflik gerektiren alanlar seçeceğini, çalışma hayatında da aynı şekilde aktif ve sürekli koşuşturma içerisinde olacağı bir meslek seçeceği rivayet edilmektedir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kimsenin iyi kalpli, naif, öğrenmeye açık ve araştırmacı bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Şiir Yazmak

Rüyada şiir yazmak, rüyayı gören kişinin hayal dünyasında yaşayan, yalan ile gerçek arasındaki farkı idrak edemeyen kimseleri işaret etmektedir. Rüyada şiir yazmak rüya sahibinin bazı sağlıksal problemlerinin oluşabileceğine, nöroloji uzmanına görünmesi gerektiğine dikkat çekmektedir. Uyarı manası taşıyan bir rüyadır.

Rüyada Şiir Dinlemek

Rüyada şiir dinlemek, rüyayı gören kimsenin gerçek hayattaki yanlışları sebebiyle bu yanlışları sürekli tekrarlaması nedeniyle aile büyüklerinden sürekli nasihat aldığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sorumsuz, düşüncesiz, boş işler peşinde koşan, boş hayaller kurarak vaktini kötü değerlendiren bir kimse olması bu sebeple de sürekli insanlar tarafından eleştirilmesi manasına gelmektedir. Rüyada şiir dinlediğini fakat dinlediği şiiri hatırlamadığını fark eden kimsenin gerçek hayatta da çevresindeki kimselerin kendisine olan nasihatlerini hiç dinelmediği, duyduklarının bir kulağından girip diğer kulağından çıktığı, laf dinlemeyen, sürekli başını derde sokan ve başına buyruk yaşayan bir kimse olduğuna delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın