Rüyada Taşındığını Görmek

Rüyada taşındığını görmek, rüyayı gören kişinin duyguları arasında bazı gelgitler yaşayacağına, bir anda sevinçli bir olay ve sonrasında kötü bir haber ile sarsılacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin oldukça kazanç getiren ve son derece güzel bir makam ya da mevkii geleceğine,  terfi edeceğine delalet eder. Bu terfiinin sonucunda elde edeceği bu alanda yetki ve sorumluluğunda bir o kadar büyük olacağına bu durumdan dolayı da strese girmeye delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin bazı olaylar yaşayarak bu olayların onun yaşamını oldukça değiştireceğine delalet eder.

Rüyada Başka Şehre Taşındığını Görmek

Rüyada başka şehre taşındığını görmek, rüyayı gören kişinin yepyeni bir sayfa açacağına, eski hayatını ve yaşadıklarını silerek yepyeni bir başlangıç yapacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin daha önce yaşamadığı bir hayta geçiş yapacağına ve bu hayat içinde oldukça değişik duygular içine gireceğine, kariyer hedefine ulaşacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılayarak murtlu ve huzurlu olacağı bir yuva kuracağına delalet eder.

Rüyada Birisinin Taşındığını Görmek

Rüyada birinin taşındığını görmek, rüyayı gören kişinin işi için ya da eğitim hayatı için oldukça önemli olan bir karar vereceğine ve bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Bu yolculuğun sonucunda oldukça iyi bir kariyer ya da haberler ile geri dönecek olmaya yorumlanır.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın