Rüyada Taş Duvar Görmek

Rüyada taş duvar görmek, rüyayı gören kişinin zahmetli ve çileli olan olay ve zamanlarından sonra güzel bazı gelişmeler ve durumlar ile karşılaşarak bu zahmet ve çileye değeceğine delalet eder. Rüya sahibinin güzel ve huzurlu bir aile yaşamının olması için fedakârlık yaptığına fakat bu fedakârlık sonrasında güzel bir yuva ve ahlaklı, hayırlı evlatlara da sahip olacağına delalet eder. Kısmet, şans ve bunun yanı sıra bolluk ve bereket ile karşılaşılacak olmak ile tabir edilen rüya düşmanlardan uzaklaşacak olmaya, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek olmaya yorumlanıyor.

Rüyada Taş Duvar Ördüğünü Görmek

Rüyada taş duvar ördüğünü görmek, rüyayı gören kişi evinin etrafına örme işlemini yapıyor ise özel yaşamını dış dünyaya karşı korumak için bazı önlemler alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin etrafında bulunan onu sözleri ve davranışları ile rahtsız eden kişi ya da kişilerden uzaklaşmaya, onarlı hayatından tamamen çıkaracak olmaya yorumlanıyor. Rüya sahibinin yaşamış olduğu durum ya da olaylardan ders alan bir yapıya sahip olduğuna ve bu tecrübe ve deneyimlerine göre hayatını düzene soktuğuna ya da sokacağına yorumlanır.

Rüyada Taş Duvarı Yıktığını Görmek

Rüyada taş duvarı yıktığını görmek, rüyayı gören kişinin huzurunun bozulacağına, evliliğinin yıkılacağına, hayatına müdahalenin artacağına delalet edip hayırlı olarak yorumlanmaz. Birikimini kaybetme, yanlış yatırım yapma ve zarara uğramaya delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın