Rüyada Tas Kase Görmek

Rüyalar, kimi zaman kişinin yaşantısına yön veren kimi zaman ise günlük hayatın içerisinde farkına dahi varılamayan olayların ve durumların bilinçaltı aracılığıyla gün yüzüne çıkması olarak tanımlanır. Görülen rüyaların anlamları hakkında yorum yapabilmek için bütün halinde değerlendirilmeleri gerekir. Rüyada tas kase görmek genel anlamıyla rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğinin işaretidir. Kişi, geçmiş dönemde çektiği sıkıntıları atlatacak, hayatında yeni bir döneme girecektir. İş değiştirmeyi düşünen kimseler hayırlı bir iş bulacak ve yüksek miktarda maddi kazanç elde edecektir.

Rüyada Porselen Kase Görmek

 • Rüyada görülen porselen kase sorunlu ve sıkıntılı günlerin geride kaldığına delalet eder. Rüya sahibinin yaşamış olduğu kırgınlıklar ve hayal kırıklıkları son bulacak, kişi hayatına daha iyi şekilde devam edecektir.
 • Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya, kişinin aile bireylerinden bir tanesinin yardıma ihtiyaç duyacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Cam Kase Görmek

 • Rüyadaki cam kase, kişinin geçtiği duygusal dönemi gösterir. Rüya sahibi ruhsal açıdan zor zamanlar geçirmekte ve büyük üzüntüler çekmektedir. Bu hisler kişinin özel ve sosyal hayatına yansımaktadır. Kişi bu zamanlarda gereksiz alınganlıklar gösteriyor olabilir. Bu alınganlıklarından dolayı arkadaşlarıyla arası açılabilir. Dolayısıyla bu dönemde kişi dikkatli olmalı ve sakinliğini korumalıdır.

Rüyada Altın Kase Görmek

 • Rüyada görülen kasenin altın olması kişinin iş hayatıyla ilişkilidir. Kendi işini kurmak isteyen fakat cesaret edemeyen kişinin karşısına çok güzel bir fırsat çıkacak ve kendi iş yerini açacaktır. Rüya sahibi ticari anlamda büyük başarılara imza atacaktır. Bu sayede maddi kazancı da fazla olacaktır. Kişi bu dönemlerde elindeki parayı ziyan etmemeli ve yatırım yapmalıdır.

Rüyada Gümüş Kase Görmek

 • Rüyada görülen gümüş kase, işini büyütmek isteyen kişinin yolunun açılacağını temsil eder. Rüya sahibi alanında uzmanlaşacak ve iş yerini büyütecektir.
 • Bir yerde maaşlı çalışan kimseler için ise bu rüya, kişinin maaşının artacağına, kariyer hayatının başarılı şekilde ilerleyeceğine delalet eder.
 • Kişi askeri alanda çalışıyor ise rütbesinin yükseleceğini gösterir.

Rüyada Bakır Kase Görmek

 • Rüyada görülen bakır kase sembolü bir uyarı niteliğindedir. Rüya sahibinin çalışkan fakat fazla konuşkan olan birisiyle ortak bir iş yapacağının habercisidir. Rüya sahibi bu kimseden çok büyük zarar görecektir. Bu nedenle kişinin rüyayı gördüğü dönemlerde daha dikkatli olması, adımlarını daha sağlam atması gerekir.

Rüyada Plastik Kase Görmek

 • Rüyada plastik kase görmek, rüya sahibinin çok karlı bir iş yapacağının habercisidir. Kişi uzun zamandır hayalini kurduğu işi nihayet başaracak ve yüksek kazançlar elde edecektir. Bu işin gerçekleştiği sırada kişi, küs olduğu bir aile bireyinden destek görecek ve bu sayede araları düzelecektir.
 • İlişkisi olan kimseler için bu rüya ilişkide ortaya çıkacak ufak sorunlara işaret eder.

Rüyada Demir Kase Görmek

 • Rüyada görülen kasenin demir olması, rüya sahibinin arzularının gerçekleşeceğini ifade eder. Kişi uzun zamandır yapmak istediklerini başaracak ve sonucunda çok mutlu olacaktır. Rüya sahibinin iş hayatında sorunları varsa bunlar bitecek, kişi yükselerek önemli pozisyonlara gelecektir.

Rüyada Yeşil Kase Görmek

 • Rüyasında yeşil kase gören kimse, önemli kişilerle ortak iş yapacak demektir. Bu kişiler yurt dışı bağlantılı, saygın insanlar olabileceği gibi, yurt içinde de fazlasıyla tanınan kimselerdir. Rüya sahibi bu ortaklığın sonucunda çok iyi gelir elde edecek ve uzun zamandır almak istediği mal ve mülkleri alacaktır.

Rüyada Beyaz Kase Görmek

 • Rüyada görülen beyaz kase, kişinin kötü günleri tamamen atlattığına, geri kalan hayatını olumlu şekilde geçireceğine işarettir. Kişi hem iş hem de özel hayatında fazlasıyla rahatlayacak, tartışma yaşadığı kimselerle arası düzelecek ve sıkıntılı günler geride kalacaktır.
 • Bazı rüya alimlerine göre bu rüya, bekar kimselerin evlenip mutlu bir yuva kuracağına delalet eder.

Rüyada Boş Beyaz Kase Görmek

 • Rüyada boş beyaz kase görmek, rüya sahibinin umutlarının boşa çıkacağını ifade eder. Kişinin uzun zamandır planladığı ve adım attığı bir iş olumsuz şekilde sonuçlanacaktır. Bunun sonucunda kişi hayal kırıklığına uğrayacak ve kötü günler geçirecektir. Bu durumda kişinin sakin ve sabırlı halini koruması, olaylara pozitif yaklaşması kendisinin hayrına olacaktır.

Rüyada Kase Kırılması

 • Rüyada kırılan kase sembolü pek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin başının derde gireceğinin habercisidir. Özel hayatında beraber olduğu kişiyle tartışmalar yaşayabilir ve arası açılabilir.
 • Kimi rüya yorumcularına göre bu rüya kişinin karşılıksız bir aşka tutulacağına delalet eder.

Rüyada Cam Kase Kırılması

 • Rüyasında cam kasenin kırıldığını gören kişinin şansı ve bahtı açılır. Kişi yeni girdiği iş ortamında çok sevilecek ve kısa zaman içinde büyük işler başaracaktır. Bunun sonucunda maaşında iyileştirmeler olacak ve kişi maddi açıdan rahatlayacaktır.

Rüyada Kasede Su Görmek

 • Rüyada kasede su görmek, rüya sahibinin çok güzel ve ferah bir haber alacağını ifade eder. Kişi uzun zamandır görüşmediği bir kimseden alacağı bu haberle çok mutlu olacak ve hayatı düzene girecektir.
 • Bazı rüya alimlerine göre bu rüya, kişinin özel hayatında yaşayacağı olumlu gelişmelere yorulur. Kişi aniden dünya evine girebilir, güzel ve mutlu bir yuva kurabilir.

Rüyada Kase Yıkamak

 • Bu rüya, kişinin aldığı borçları söz verdiği vakitte ödeyemeyeceğine delalet eder. Rüya sahibi bu nedenle üzüntülü günler geçirecektir. Fakat kişi bu durumlarda soğukkanlılığını yitirmeden hareket ettiği takdirde iş verimi artacak, hayatı düzene girecek ve borçlarını da zaman içerisinde eksiksiz şekilde ödeyecektir.

Rüyada Kase Almak

 • Rüyada kişi kase aldığını görürse bu, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğinin habercisidir. Kişi iş hayatında hiç ummadığı bir çıkış yakalayacak ve bunun sonucunda yüksek miktarda kazanç elde edecektir.
 • Bazı rüya alimlerine göre bu rüya, ağır hasta olan bir kimsenin iyileşeceğine ve dertlerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Kase Satıcısını Görmek

 • Rüyada görülen kase satıcısı yeni bir bebeğe delalet eder. Kişi evliyse kısa zaman içerisinde bir bebeğe sahip olacaktır.
 • Bekar kimseler için ise bu rüya, kendilerine çok yakın olan birisinin hamilelik haberini alacak olmalarının işaretidir.

Rüyada Hasta Olan Birine Kase Verildiğini Görmek

 • Rüyada hasta olan birine kase verildiğini görmek, o kişinin hastalıktan kurtulacağının habercisidir. Kişi bu hastalığı nedeniyle çok zor günler geçirmiş ve acı çekmiş olabilir. Sonunda bu hastalıktan kurtulacaktır.
 • Bazı rüya alimlerine göre bu rüya, rüya sahibinin hasta olan kimseye yardım edeceğinin de göstergesidir.

Rüyada Kase İçinde Yumurta Görmek

 • Rüyada kase içinde yumurta görmek, kişinin hem iş hem de sosyal hayatındaki olumlu gelişmelere delalet eder. Rüya sahibi temiz, iyi huylu ve güvenilir bir kimsedir. Bu yüzden çevresindeki herkes tarafından çok sevilir. Kişi yakın zaman içinde yeni birisiyle tanışarak güzel bir aşka yelken açacak ve çok mutlu olacaktır. Bu mutluluğu iş hayatına da yansıyacak, iş verimi artacaktır.

Rüyada Kase Kase Yoğurt Görmek

 • Rüyada kase kase yoğurt görmek, pek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibinin iyi giden işlerinin bir anda bozulacağına ve maddi kazancının azalacağına işarettir. Kişinin etrafında olan kimselerle arası açılacaktır. Bu kötü durumların sebebi rüya sahibinin yüzüne gülen fakat onu çekemeyen kimseler olacaktır. Bu nedenle rüya sahibinin dikkatli olması, kimseye çok fazla güvenmemesi gereklidir.

Rüyada Tas Görmek

 • Rüyada görülen tas sembolü kişinin aşk hayatıyla ilişkilidir. Rüya sahibi uzun zamandır yalnız olabilir. Bu rüya nihayet kişinin kendisine uygun, iyi huylu bir kimseyle tanışacağının habercisidir. Bu kişi rüya sahibinin yıllardır hayalini kurduğu gibi birisi olacak ve onu çok mutlu edecektir.

Rüyada Su Tası Görmek

 • Rüyada görülen su tası kişinin aşk hayatının yolunda gideceğini ifade eder. Kişi eski ilişkilerini unutamamış ve hala onlardan haber bekliyor olabilir. Fakat kalabalık bir ortamda tanışacağı birisiyle arasında güzel bir ilişki başlayacak ve kişi çok mutlu olacaktır.

Rüyada Sefer Tası Görmek

 • Rüyada sefer tası görmek, kişinin iş hayatında çok başarılı olacağını, çalıştığı şirketin önemli mevkilerine geleceğini gösterir. Bu sayede kişinin maddi kazancı artacak ve sosyal hayatı da iyileşecektir.

Rüyada Hamam Tası Görmek

 • Rüyasında hamam tası gören kişinin maddi açıdan geliri artacak ve hayatında iyileşmeler olacaktır.
 • Bazı rüya alimlerine göre bu rüya kişinin özgüven sahibi ve dik başlı birisi olduğuna işaret eder.

Rüyada Tabak Görmek

 • Rüyada görülen tabak hayırlı ve olumlu gelişmeleri ifade eder. Kişi önemli kimselerle iş ortaklığı yapabilir. Bu ortaklığın sonucunda uluslararası ün elde edilecek, kişi kendisiyle gurur duyacaktır.

Rüyada Servis Tabağı Görmek

 • Rüyada servis tabağı görmek, karar verme sürecinde olan kimseler için kararlarının olumlu yönde olacağının, bu sayede hayırlı işler yapacaklarının göstergesidir. Kimi rüya alimlerine göre bu rüya, bekar kimseler için kısa zaman içinde ani bir evlilik yapacaklarına ve çok mutlu olacaklarına alamet eder.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın