Rüyada Tanımadığın Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olmak, rüyayı gören kişinin çabuk herkese kanan bir yapıya sahip olup herkesi kendi gibi görüp koşulsuz güvenen bir kişiliğe sahip olmaya delalet eder. Rüyada tanımadığı birisiyle sevgili olduğunu gören kişi evli bir kimse ise hanesinde bazı ayrılıkların yaşanacağına ve anne babasının da ona destek vermeyeceğine onlar ile de arasının açılacağına yorumlanır. Dinen yapılan yorumlara göre ise rüyada tanımadığı biriyle sevgili olduğunu görmek, rüyayı gören kişini günahkâr olduğuna ve tövbe etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tanımadığı Birisi ile Evlendiğini Görmek

Rüyada tanımadığı birisi ile evlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatı için oldukça önem taşıyan bazı durumlar ile ilgili olarak oldukça yanlış bazı kararlar alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça güvenilmez ve hilekâr olan kişiler ile iş yapacağına ya da ortak olacağına yorumlanmasının yanı sıra oldukça despot ve dediğim dedik bir kişi ile evlilik kuracağına delalet eder. Rüya sahibinin aldığı kararlar sonucunda hayal kırıklığına uğrayacağına ya da belirsiz bir yol izleyerek ne yapacağını bilmez hale geleceğine yorumlanır.

Rüyada Tanımadığı Birisi ile Görüştüğünü Görmek

Rüyada tanımadığı birisi ile görüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde bazı iş fırsatları ile karşılaşabileceğine delalet edip karşısına çıkan fırsatları değerlendirmesi ile oldukça hayırlı bazı olaylara vesile olacağına, son derece güzel olan günlerin yaşanacağına yorumlanır.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

sinan terzi

Merhaba bir rüyanın anlamını çok merak ettim araştırıyordum ve kendimi burda buldum ben sinan yaş 28
nerdeyse 1 senedir güzel bir ilişkim var ve kız arkadaşım bana sürekli benzer bir rüyayı gördügünü söylüyor
rüyasında sevgilisi olarak başkasını görüyor ve aynı rüyalarda benide başkası olarak görüyormuş

kadir karabacak

yarıyıl tatilin ilk günleri ve güzel bir çayır ortasında güzel bir salıncak ve arkadaşlarda orada bende o tarafa doğru yol aldım fakat tanımadığım mavi gözlü sarışın güzel mi güzel kız bir kız salıncakta sallanıyordu sallanırken üstüme düştü ve bende kaldırırken istemeden üstüne düştüm ve kaldırdım kaldırdıktan sonrada özür diledim ve bana önemli değil dedi ve orada onla tanıştık. iki üç gün sonrada bursa dayımın oğlunun düğünü vardı bende oraya gittim ve o güzel kız oradaydı ve o güzel kız benle akraba çıktı ve bizde orada sevgili olduk ondan sonra ben Bayburt’a dönene kadar beraberdik hiç böyle pis iş yapmadık başını omzuma koyarak ve müzik eşliğinde sohbet ettik her neyse okullar başladı ve benim sevgilim Bayburt’a taşınmışlar ve aynı okuldaydık ama farklı sınıflardaydık ama ikimizde 11. sınıftaydık ve okulda benden soruluyordu neyse okulun ilk günü ve ilk dersin zili çalmıştı bende sevgilimle buluşmaya gidiyordum tam giderken Talha abi geldi ve hadi dedi bende dedim ki nere o da sen gel dedi bende sevgilimle buluşacağım dedim o da ne sevgilisi dedi ben de tamam dedim ve tam çıkarken sevgilim geldi o da benim yanıma gelecekmiş ben gördüm ama o beni görmedi neyse Talha abiyle merdivenlerden inerken fizik hocasını gördüm ve sohbet açıldı sohbette vücut geliştirmekti ve Talha abi birden kayboldu ve hocada kayboldu bende sevgilim yanına gitmek için merdivenleri çıkmaya başladım ve çıkarken eski okuldan bir arkadaş ve arkadaşın tanıdığı geldi ve beraber merdivenleri çıkıyorduk ve ben sevgilimi 10. sınıfların katında gördüm ve yanımdakilere yavaş yavaş dağılın yengezin yanına gidiyorum dedim ve yanımdakiler yavaş yavaş dağıldı ve sevgilimin yanına gittim ve bana neredeydin ben senin yanına geldim ama yoktun dedi bende durumu izah ettim sonra bizim sınıfa doğru yol aldık çıkarken yaşlı ve gözleri pek iyi görmeyen hoca bizi gördü ve bizde aldırış etmeden yal almaya çıkmaya devam ettik tam çıkarken bizim sınıftan iyi dövüşen Fatih diye bir arkadaş koridorun köşesin de bir oğlanı dövüyordu bende Fatih yeter oğlanı iyi dövdün dedim ve tamam Kadir dedi Fatih oğlanı bıraktı ve biz sınıfa gittik ve rüyada orada bitti şu rüyamı yorumlarmısız