Rüyada Tanıdık Erkek Görmek

Rüyada tanıdık erkek görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde birisinden oldukça hayırlı olan ve hayırlara vesile olacak olan bir yardım göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin yakın zaman içinde hanesinde berekettin artacağına, rızkın çoğalacağına da yorumlanıyor. Rüyada tanıdık erkek gören kişi kadın ise ve bu kişi eşi ise iyi olan haberler işiteceğine delalet ederken bu tanıdık erkek aile büyüklerinden birisi ise Allah katında dualarının kabul olacağına ve ne murat ediyor ise gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada tanıdık erkek görüp sırt çevirdiğini görmek ise rüyayı gören kişinin yalnız kalacağına delalet eder.

Rüyada Çok Sayıda Tanıdık Erkek Görmek

Rüyada çok sayıda tanıdık erkek görmek, rüyayı gören kişinin Allah’ın rahmetine erişeceğine delalet eder. Rüyada çok sayıda tanıdık erkek görüp bu erkeklere bir şey verdiğini görmek ise rüyayı gören kişinin hayır işleri ile uğraşacağına, yardıma muhtaç olan kişilere destek olacağına yorumlanır.  Rüyada çok sayıda tanıdık erkek görüp sonra onlardan bir şey almak ise rüyayı gören kişinin oldukça müşkül ve zor bir anında bir elin uzanacağına delalet eder.

Rüyada Tanımadığı Bir Erkek Görmek

Rüyada tanımadığı bir erkek görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde bir haber alacağına ve bu haber sonucunda çok ferahlayarak çok mutlu olacağına ya da bir iş fırsatını yakalamaya delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Eslem

Rüyamda tanıdık bir erkek ve ailesini gördüm. Erkeği alıp götürdüler ve ailesi bana kötü bakarak hep bu dediler. Ben de ben ondan hiç para almadım dedim. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Helin

Sevgilim olduğu halde kendimi istemediğim hiç tanımadığım biriyle nikah masasında düğünümüzde görüyordum. Bütün ailem tanıdıklarım da orada ama bir şey vardı. Yabancı kişileri içeri düğüne almıyorlardı. Etrafımızdaki duvarlar çok yüksek ve kapıda kocaman büyük demir bir kapı var. Önünde bir bekçi kapıyı gözetliyor ve kilitliyordu. Düğünde bütün tanıdıklarım ve ailem vardı ama sevgilim yoktu. Akrabam olmasına rağmen o da bir yandan üzülüyordu. Çünkü ben artık kendimi tutamadım ve masada ağlamaya başladım. Teyzem ve büyük dayımın kızı yanıma geldi. Neden ağlıyorsun ve evlenmek istemiyorum dedim. Başka birini seviyorum dedim. Onlar da gönlün yoksa olmaz dedi. Büyük dayımın ve babamın yanına gidip durumu anlattılar. Onlar da aradılar ve oraya çağırdılar. Sonra babam ve dayım gerçekten birbirinizi seviyorsanız diyecek bir şey yok dedi. O arada herkes öğrenmiş oldu. Sonra ilişkimize devam ettik.