Rüyada Tamir Etmek

Rüyada tamir etmek, rüyayı gören kişinin dert edineceği her şeyin çaresinin bulunacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, çözümsüz sandığı tüm sorunların bir bir çözümünün bulunacağına ve rüya sahibinin huzura ve rahata kavuşacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise sıkıntı içinde olan rüya sahibinin gerçekleşmesi oldukça zor olan arzusuna kavuşacağına ve bunu ile teselli bulacağına tabir edilir.

Rüyada Bir Şeyi Onardığını Görmek

Rüyada bir şeyi onardığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında sıkıntılı dönemden geçerken alınan maddi desteğin kısa sürede ödeneceğine ya da iş yaşamında ortaya çıkan problemlerin bir bir çözüme ulaşarak rüya sahibinin çok mutlu olacağına ve rahatlayacağına delalet eder.

Rüyada Bir Yeri Onardığını Görmek

Rüyada bir yeri onardığını görmek, rüyayı gören kişinin çok emek vererek uğraşmış olduğu bir şeyin sonucunun çok güzel olacağına, başarı elde edeceğine delalet eder. Aynı zamanda iş yerinde sıkıntıların çözümlenmesi ya da olası borçların yakın zamanda ödenmesine de yorumlanır.

Rüyada Ev Tamiratı Yaptığını Görmek

Rüyada ev tamiratı yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamı ya da aile yaşamını ilgilendiren bir problem ile kafansın bulandığına, bu konuda kısa süre içinde bir çözüm yolu bulması gerektiğine, her hangi bir çözüm yolu bulamadığı takdirde işinin oldukça bozulacağına ya da aile yaşamının sarsılacağına delalet eder.

Rüyada Cami Tamiratı Yaptığını Görmek

Rüyada cami tamiratı yaptığını gören kişi yapacağı bir iş ile insanların hayır duasını alacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın