Rüyada Takip Edilmek

Rüyada takip edilmek, rüyayı gören kişinin şanssız günler geçireceğine ve zorluklar ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin umutlarının hiç olacağına, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine ve mutsuz günler yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin daha çok manevi anlamda zarar göreceğine ve olumsuz durumlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Başkası Tarafından Takip Edildiğini Görmek

Rüyada başkası tarafından takip edildiğini görmek, rüyayı gören kişinin takip eden kişi tarafından zarara uğrayacağına, hayırlı olmayan günler geçireceğine, sıkıntıya düşeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına ve bazı moral bozucu olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Bir Adam Tarafından Takip Edildiğini Görmek

Rüyada bir adam tarafından takip edildiğini görmek, rüyayı göre kişi eğer takip eden adamı tanıyor ise o kimse tarafından sıkıntıya düşeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu adam sebebi ile bazı sıkıntılar yaşayacağına, kalp kırıklığına ve hüsrana uğramaya delalet eder.

Rüyada Sevgili Tarafından Takip Edildiğini Görmek

Rüyada sevgili tarafından takip edildiğini görmek, rüyayı gören kişinin özel yaşamı ile ilgili olarak gelişecek olan bazı durum ve olaylara delalet eder. Rüyayı gören kişi evli ise eşi ile arasından bazı sıkıntıların yaşanacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr ise sevgilisi var ise onun ile arasında bazı kötü durumlarına yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi bekâr ve sevgilisi yok ise aşkında karşılık alamayacağı bir sevdaya tutulacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın