Rüyada Tahta Kurusu Görmek

Rüyada tahta kurusu görmek, çevrenizdeki kimselerin size zarar vereceğiyle; yani çevrenizi zararlı kimselerin sarmış olduğuyla yorumlanır. Bazı yorumcular, rüyada tahta kurusu görmek, zararlı, çok kötü ve zayıf bir düşmana veya haram bir mala işaretle yorumlamıştır.

Rüyasında ağzına ve kulağına bir tahta kurusu girdiğini gören kimsenin, eline haram bir mal ve para geçer veya kötü bir haber alacağına işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada bir tahta kurusu öldürdüğünü ve pis kokusunun çevreye yayıldığını görmek, düşmana ve rakiplerine galip geleceğine ve bu üstünlük haberinin çevreye hemen duyulup yayılacağına işarettir demişlerdir.

Rüyasında üzerinde birçok tahta kurusu olduğunu görmek, üç cihetle yorumlanmıştır:

Düşmanlar, rakipler,

Haram mal,

Darlık, sıkıntı gibi şeylere işarettir.

Rüyanızda tahta kurusu görmeniz, zayıf düşmana, vefasız bir askere, endişe ve hüzne, zayıf ve miskin bir insana işâret eder.

Rüyada tahtakurusu ile uğraştığını gör­mek, zayıf bir insan ile uğraşmaya işâret eder.

Rüyada tahtakurusu öldürdüğünü görmek, düşmanı üzerine galip gelmeye işâret eder.

Rüyada boğazına veya karnına tahta kurusu girdiğini görmek, zayıf bir insanın yapacağı hileye ve ondan rüya sahibine gelecek cüz’i bir hayır ve sevince işârettir.

Rüyada tahta kurusu görmek zayıf düşman ile vefasız askere yorumlanır. Tahta kurusu, endişe ve hüzne yorumlanır.

Tahtakurusu ile uğraştığını gören kimse, zayıf bir insanla uğraşır.

Zayıf düşman, vefasız asker, endişe, hüzün, zayıf ve tembel kişi gibi anlamlara gelir. Tahtakurularının etrafını sarıp kendisine saldırdığını görmek, düşüncesiz kişilerden kötü söz işiterek huzurunun kaçmasına ve üzülmesine işaret eder.  Boğazına veya karnına tahtakurusu girdiğini görmek, zayıf bir kimseden gelecek hileye ve daha sonra ondan gelecek mutluluğa işaret eder.

Bir yanıt yazın