Rüyada Tahin Görmek

Rüyada tahin görmek hayırlı değildir.  Rüya sahibinin kazancına haram karıştığına delalet eder. Rüyada tahin görmek rüyayı gören kişinin haram yediğine ve Allah katından günaha girdiğine yorumlanıyor. Ayrıca rüyayı gören kişinin hayırdan uzaklaşmasına ya da kötü işlere bulaşmış olmasına da delalet eder.

Bazı âlimlere göre de rüyada tahin görmek oldukça hayırlı olup helal kazanca ve hayırlı evlada delalet eder.

Rüyada Tahin Yemek

Rüyada tahin yemek rüyayı gören kişinin hayırlı evlatları olur. Aynı zamanda bereketi bol olan temiz rızık ile karşılaşır. Rüyada tahin yemek aynı zamanda dost bilinen düşmana ya da amirinden kötülük görmeye de yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre rüyada tahin yemek gözü yükseklerde olan ve aza kanaat getirmeyen insanda da yorumlanır.

Rüyada Pekmez Tahin Görmek

Rüyada tahin pekmez görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem sonunda arzu ettiği kazanca kavuşacağına, hayallerine gerçekleştireceğine ve arzu ettiği güce kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Tahin Satın Almak

Rüyada tahin satın aldığını gören kişi gerçek hayatından rutin giden ve aynı düzeyde kalan işlerinden sıkıldığına ve farklı uğraşlar içine girmek istediğine delalet eder. Rüyada tahin satın almak bazı âlimlere göre ise hastalığa, sırların açığa çıkmasına ve rüyayı gören kişinin yaşamının karışacağına delalet eder.

Rüyada Tahinli Helva Görmek

Rüyada tahinli helva görmek zorluklar sonucunda iş hayatında mutluluğa ve huzura kavuşmaya, bereketli ve bol kazanca delalet ediyor. Aynı zamanda dost görüne düşmanlarından uzaklaşarak asıl dostların yanından kalmaya da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın