Rüyada Açık Pencere Görmek

Rüyada açık pencere görmek hanede ferahlık olarak yorumlanır. Tabii rüyanızın doğru karşılığını bulabilmek için diğer detaylara da bakmak gerekir. Rüyada görülen pencerenin nerede olduğu, nereden bakıldığı, ortamdaki diğer nesnelerin durumu veya yanınızda kimlerin olduğu gibi ayrıntılar da önemlidir.

Rüyada açık pencere görmek kişinin stresli durumunu gidermek için bir ümit beklediği anlamını taşır. Pencerenin dışarıya doğru açık ve aydınlık bir havaya açılmış olduğunu görmek evinizde yaşanan her türlü dert kaynağının kısa bir zamanda aşılacağına, güzel günlere çıkılacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyada pencerenin içeriye doğru temiz bir haneye açıldığını görmek

Rüyada Pencere Kapattığını Görmek

Rüyada açık olan bir pencereyi kapamak geçici bir sorunu hane içinde yaşayacağınıza yorulur. Maddiyat anlamında ziyana uğramaya, maneviyat anlamında aile içi sorunlar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Penceresiz Bir Mekân Görmek

Rüyada hiç penceresi olmayan bir mekân görmek gizli saklı işlere, kötülük beklentilerine işarettir. Rüyanızda kendinizi penceresiz bir hanede görüyor iseniz, kendinizi çok karamsar hissettiğiniz, açmazda olduğunuz bir dönem geçirdiğinize göstergedir. Başka birini penceresiz bir odada görmek ise tanıdığınız veya tanımadığınız birinin desteğe ihtiyacı olduğuna, sizden yardım beklediğine yorumlanır.

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere birçok farklı anlama gelir:

  • Rüyada bir pencereyi açtığını görmek sıkıntınızı atmak için kendi çabanız ile girişimde bulunacağınıza işarettir.
  • Rüyada açık olan bir pencereden içeriye girmek tamahkârlığa, kötü işlere teşebbüse tabir edilir.
  • Rüyada bir pencereden çıktığını görmek, başkalarının nezdinde itibar zedeleyici hareketlerde bulunulacağına yorumlanır.
  • Rüyada açık bir pencereden bakıyor olduğunu görmek kederlerinden hemen kurtulmaktır.
  • Rüyada açık pencereden karanlığa bakmak ise sizi bekleyen hayırsız işlere, çözüm bekleyen sorunlara, geçici bir dönem uğraşmak zorunda kalacağınız problemlere yorumlanır.
Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın