Rüyada Taç Takmak

Rüyada taç takmak rüyayı gören kişinin şerefli bir iş yapacağını anlatır. Ayrıca hayırlı olarak yorumlanan bu rüya, rüya sahibinin başına bir talih kuşu konacağını, şansının açılacağını anlatır. Rüyada taç taktığını gören kişi eğer bekar ise çok anlayışlı, hoşgörülü, alçak gönüllü ve hali vakti yerinde bir kişiyle tanışıp dünya evine girecek demektir. Evli bir kişi rüyada taç taktığını gördüyse hayallerini kurduğu evi satın alacak veya çalıştığı işyerinde beklemediği bir terfi alacak anlamına gelir. Genel olarak iş hayatında yükselme olarak yorumlanan bu rüya yöneticilik diye de yorumlanır. Kişi etrafta saygıdeğer, sözü dinlenen, takdir gören örnek gösterilen, şansı açık bir insandır.

Rüyada Altın Taç Takmak

Rüyada altın taç takmak kısmetinin açılacağını habercisidir. Ayrıca rüya sahibinin hayatında çok büyük bir değişiklik olacağına yorulur. Altın taç takan kişi eğer bekar ise çok efsane bir düğün ile evlenecek demektir. Yine işinde yükselecek diye de yorulan rüya devlet işlerinde kişinin yer alacağını anlatır. Başka yorumcular rüya sahibinin etrafındaki insanları beğenmediğine de yorumlar.

Rüyada Taç Görmek

Rüyada görülen taç eğer gümüş ise rüya sahibinin şanı, şöhreti bir anda artacak demektir.  Erkekler için onurlu bir görev ve saygınlık olarak yorumlanır. Ayrıca bekar bir kişi gördüyse evlilik yapacak demektir. Rüyada tacını düşürmek ise rüyayı gören kişinin ailesinde hastalık sahibi bir insan olduğunu anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın