Skip to Content

 Rüyada Tabut Taşımak

Rüyada tabut taşımak rüyayı gören kişinin rahata kavuşacağını hayırlı işler yapacağını anlatır. Rüya sahibi birinden büyük bir destek alacak ve o kişi önüne bazı imkanlar geçecek demektir. Rüya sahibi gönlü bol, mert, kudret sahibi bir insanın desteği sayesinde kendini kurtaracak anlamına gelir. Ayrıca kişinin hayatında bir dönüm noktası yaşadığını da anlatan bu rüya belki de hayatının en büyük şansını yaşıyor demektir.

Rüyada Tabut Taşıdığını Görmek

Rüyada tabut taşıdığını görmek kişinin hiç bilmediği bir insanın karşısına çıktığını ve bu insan sayesinde hayatında hayırlı ve çok olumlu ilerlemeler yaşayacağını delalet eder. Bu insan rüya sahibi için hızır gibidir ve onu kendisine Allah’ın bir hikmeti olarak görebilir demektir.

Rüyada Tabut Taşıyanları Görmek

Rüyada tabut taşıyanları görmek rüya sahibinin o insanların kendisini desteği sayesinde zor durumdan kurtulacağını anlatır. Bu insanlar sayesinde kötü giden işleri düzelecek, kazancı artacak ve başındaki belalardan kurtulacak demektir.

Rüyada Tabut Taşıyan Asker Görmek

Rüyada tabut taşıyan asker görmek rüya sahibinin can ve mal güvenliğinin yerinde olduğunu anlatır. Aynı zamanda kişi eğer askerliğini yapmadıysa yakında askere gidecek demektir ve askerden sağ salim dönecek anlamına gelir.  Rüyada tabutun taşındığını görmek kişinin  hayırlı bir vesile ile karşılaşacağını anlatır, karşısına çıkan bir kısmet sayesinde güzel günler yaşayacak demektir.  Rüyada cenaze taşımak ise kişinin çevresinde çok fedakar, sözü geçen bir insan var demektir.