Skip to Content

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek, çok şanslı bir kadına, mala ve kadın için yüksek şahsiyet sahibi birisi ile görüşmeye, feraha, sevince işaret olarak yorumlanır.

Tabak bulduğunuzu, aldığınızı görmek, herhangi bir sebepten dolayı sevineceğinize, tabak vermek veya kırmak bir sebepten dolayı keder ve haz duyacağınıza işaret sayılır. Dolu tabak, işlerin yolunda gitmesiyle ferahlığa işarettir. Bazen de dolu tabak bolluğa yorumlanmaktadır.

Boş tabak görmek, biraz üzüntüye düşüleceğine işarettir, şeklinde tabir edilir. Bazen de boş tabak kıtlığa işarettir.

Rüyada tabak görmek, bazen bolluğa bazen de kıtlığa işaretle yorumlanmıştır. Mala, rızka ve menfaat elde etmeye yorumlayanlar da vardır.

Rüyasında tabağın içinde ekşi bir şeyin olduğunu görmek, dost ile düşman olmaya işarettir denilmiştir.

Rüyada kadın için tabak görmek, büyük ve şerefli bir erkeğe; erkek için tabak görmek ise asil bir kadına işâret eder.

Bazen de rüyada tabak görmek, şiddete ya da çekirgeye işâret eder.

Rüyada tabağın üzerine örtülen örtüyü görmek, sırları gizlemeye yorumlanır.

Rüyada tabakçıyı görmek, sır saklayan kimseye delâlet eder.

Rüyada tabak görmek iyi, güzel olaylar olacağına yorumlanır. Rüyada temiz, sağlam ve boş tabak alan kişi çok para kazanacağı yeni bir işe atılır anlamındadır. Bir tabağa yiyecek koymak o kimsenin zengin olacağına işaret eder. Rüyada tabak tutmak, uğur getirir. Rüya sahibi bir kadın ise bu rüya yakında evleneceği anlamına gelir. Kırık tabaklarsa, uğursuzluk getirir. Yaklaşan iyi ve hayırlı olaylara işaret eder.  Dolu tabak ise bolluk, berekettir. Rüyada tabak görmek, çekirgeye, bazen de şiddete işarettir. Kadın için tabak görmek erkeklerden büyük bir kimseye, erkek için de, asil bir kadına işarettir. Eğer tabak mala işaret ederse, o malın değeri uyanıkken o tabağın kıymeti kadardır. Rüyada bir hastanın evinden üstü kapalı bir tabak çıksa ve içinde ne olduğu da bilinmese, o hasta ölür.

Rüyada tabak görmek, helva ve arzu ettiği ye-mekleri tabakla takdim ettiği bir dostudur.

Bazen tabak görmek, çekirgeye, bazen dee şiddete yorumlanır.