Rüyada Suya Girmek

Rüyada suya girmek hayatının en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşayan rüya sahibinin bu sıkıntılarının artık son bulacağına, rahata ereceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine, aile üyeleri arasındaki anlaşmazlıkların son bulacağına, tartışmaların biteceğine, haneye gelecek refaha delalet eder. Kişinin tüm borçlarını ödeyeceğine ve maddi bir rahatlığa sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Soğuk Suya Girmek

Rüyada soğuk suya girdiğini görmek çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin güzel bir döneme başlangıç yapacağına, büyük başarılara imza atacağına, alanında bilinen bir isim olacağına, makam ve mevkiiye, şimdiye kadarki tüm uğraşlarının karşılığını alacağına, kariyerinde hızlı bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Arabayla Suya Girmek

Rüyada arabayla suya girmek sıkıntılı dönemlerden geçen rüya sahibinin daha büyük sorunlarla karşılaşacağına ancak bunların üstesinden geleceğine, bu sıkıntıların üstesinden gelmek için çok çaba sarf edeceğine ve emeklerinin karşılığını alacağına delalet eder.

Rüyada Suya Girip Yüzmek

Rüyada suya girip yüzmek kişinin sağlığı açısından rahat olacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyayı gören işinin ya da sevdiği birinin hastalığın pençesinden kurtulacağına, şifaya ereceğine, mutluluk dolu günlere işaret eder. Ayrıca kişinin aile üyeleri arasında yaşanacak mutluluğa, alınacak güzel bir haber sonrası kutlamalar yapmaya, sevince ve heyecana da tabir edilir. Bazı alimlere göre rüyada suya girip yüzmek kişinin hayatının bolluk ve bereketle dolup taşacağına, maddi rahatlığa ve haneye getirdiği huzura tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın