Rüyada Suda Boğulmak

Rüyada suda boğulmak rüya sahibi berrak ve temiz bir suda boğulmuşsa iş hayatında yeni projelere başlanacağına ve büyük başarılara imza atılacağına ve buna bağlı olarak gelirinin artacağına işaret eder. Kişinin bulanık suda boğulması ise kişinin hayatında sıkıntılı zamanlar geçirdiğine ancak doğru adımlar ile bu durumların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada Suda Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada suda boğulmaktan kurtulmak kişinin aile hayatında ve çalışma hayatında bazı tatsızlıklar yaşanacağına, bir takım tartışmaların olacağına, sevdiklerini kaybetmeye başlayacağına işaret eder. Bu rüya, kişinin davranışları ve kişiliği üzerinde düşünmesini gösteren bir uyarı niteliği taşır.

Rüyada Başkasının Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyada başkasının suda boğulduğunu görmek kişinin hayatında bazı problemleri olan, ruhsal çöküntü içinde bulunan bir yakınına ya da arkadaşına yardımının dokunacağına işaret eder.

Rüyada Suda Boğulmaktan Korkmak

Rüyada suda boğulmaktan korkmak kişinin oldukça zor ve sıkıntılı günler geçirdiğine, tüm bunların üstesinden gelmek için oldukça çok çaba sarf ettiğine ancak psikolojik olarak yorgun hissettiğine delalet eder.

Rüyada Suda Boğulmaktan Korkmak

Rüyada suda boğulmaktan korkmak rüya sahibinin maddi açıdan oldukça zor günler geçiren bir arkadaşına yardım etmek için elinden geleni yapacağına, parasal açıdan çok büyük bir destek sağlayacağına, manevi olarak yanında olacağına, tüm endişe ve korkularını atlatmasında elinden tutacağına, mutlu olmasını sağlayacağına işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin alacağı bir müjdeye delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!