Rüyada Suya Düşmek

Rüyada suya düştüğünü görmek hayırlı bir rüya sayılır. Bazı rüyaların yorumu âlimlere göre değişmektedir. Kiminin olumlu olarak yorumladığı rüyayı, kimi olumsuz olarak yorumlar. Fakat bazı rüyalar konusunda ortak bir kanaat vardır. Mesela bu rüya tabircilerinin olumlu olarak yorumladığı ve bu konuda çoğunun mutabık oldukları rüyalardandır. Yine de rüyanın teferruatları da elbette doğru yorumlamak için mühimdir. Rüyasında suya düştüğünü görmek kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan, dertlerden, kirlerden çıkıp arınacağı manasındadır. Çok nadir yorumcu bu rüyayı bir felaketin habercisi olarak kabul eder. Bu durumda da kişinin rüyadaki ruh halini düşünerek yorumlaması gerekir. Rüyada düşülen suyun sıcaklığını ya da soğukluğunu hissediyorsanız, bu yardıma ihtiyacı olan bir kimseye yardım edeceğiniz manasına gelir.

Rüyada Sığ Bir Suya Düşmek

Rüyada sığ bir suya düşmek rüya sahibi için kayda değer başarıların habercisidir. Rüyayı gören kişi sıradan olmayan başarılara imza atacak ve bu başarılar kendisi adına çok zor olmasa da başkalarının kolay kolay elde edemeyeceği başarılar olacaktır.

Rüyada Derin Bir Suya Düşmek

Rüyada derin bir suya düşmek rüya sahibi için hayırlıdır. Dünyevi bazı kazançlar elde edeceğine işarettir. Bu kazançlar maddi olarak epeyce yüklü miktarda paralardır. Bir diğer kazanç ise çevredeki itibarı ve saygınlığıdır.

Rüyada Berrak Bir Suya Düşmek

Rüyada berrak ve temiz bir suya düştüğünü görmek kişinin kazancında haram olmamasına delalettir. Helal rızık ile evine bereket getireceğine, emeklerinin karşılığını alacağına yorulur. Rüya sahibi berrak bir suya düştüğünü görüyor ve bu suyun içinde de balıklar olduğunu fark ediyorsa devlette yüksek bir makamla şerefleneceğinin işaretidir.

Rüyada Arabayla Suya Düşmek

Rüyada arabayla suya düşmek hayırlı bir rüyadır. Kişinin borçlarının yükünü sırtından atacağına, hayatında ona problem teşkil eden konuları çözeceğine ve keyifli günler geçireceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi yakın bir zaman da müjdeli bir haber alarak sevincini etrafıyla paylaşmak isteyebilir. Eğer rüya sahibinin bir hastalığı varsa bu rüya onun şifa bulacağına alamettir. Uzun zamandır beklenen bir meselenin hayırla neticelenmesini anlatan bu rüyada, kişinin neyi beklediği mühimdir. Eğer beklediği bir makam sahibi olmaksa, bu rüyayı gören kişi o makama ulaşır.

Rüyada Suya Düşüp Çırpınmak

Rüyasında suya düşüp çırpındığını gören kişi için bu rüya bir ikaz niteliği taşır. Çünkü bu rüya o kişinin girdiği büyük günaha delalettir. Öyle büyük bir günaha girmiş, öyle men edilen bir davranışa meyletmiştir ki hakiki bir tövbeye yönelmeli ve bu günahın ağırlığını hafifletmek için çaba harcamalıdır. Kişi bu günahının ağırlığıyla çırpınmaktadır. Eğer tövbe etmez ve bu yükü hafifletmek için mücadele etmezse, daha da çırpınmaya devam edecektir. Bu rüya ciddi bir ikaz ve hatırlatma sayılır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!