Rüyada Para Toplamak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Para Toplamak

Rüyada para toplamak hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Rüyasında para toplayan kişinin hayatında büyük bir fırsat yakalaması muhtemeldir.  Önüne çıkacak bir kısmetle ve açılan şansıyla beklemediği bir kazanç elde edecektir. Böylelikle maddi sıkıntılarından kurtulacak, düştüğü dardan çıkacaktır. Bu rüya bazı tabircilere göre, kişinin kazanacağı ün ile alakalıdır. Rüya sahibi bir konuda başarılı olacak ve tanınacaktır.

Bu rüyayı olumsuz şekilde yorumlayanlar da vardır. Bir rivayete göre rüyada para toplamak, kişinin sıhhatiyle alakalı bir problem yaşayacağının ya da işinde zarar edeceğinin habercisidir.

Rüyada Yerden Bozuk Para Toplamak

Rüyada yerden bozuk para toplamak ya da bozuk para bulmak pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüyada görülen bozuk para sıkıntıların habercisidir. Kişinin yaşayacağı hüzünlerle ilgilidir. Bu hüzünler bir süre sonra geçecektir. Başka bir yoruma göre ise rüyasında yerden bozuk para toplayan kişi ağır bir ithama maruz kalır. Bu itham onun gıyabında yapılacaktır ve kişi maruz kaldığı iftiraların, dedikoduların sıkıntısını yaşayacaktır.

Rüyada Yerden Kâğıt Para Toplamak

Rüyada yerden kâğıt para toplamak bazı problemlerin ardından feraha ereceğinin işaretidir. Rüyasında yerden kâğıt para toplayan ya da kâğıt para bulan kişinin kazancını helal olarak elde edeceği şeklinde de yorumlanır. Bu helal parayı elde etmek kolay olmayacaktır. Kişi çok zorluklara göğüs gerecektir ama alnının akıyla rızkını kazanacaktır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

P

P harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste