Skip to Content

Rüyada Sütlü Tatlı Görmek

Rüyada sütlü tatlı görmek, güzel günlere erişmenin zamanın geldiğini gösterir. Rüyasında sütlü tatlı gören kişi ağzının tadını kaçıran her türlü problemden uzaklaşır ve artık huzurlu bir yaşam sürdürmeye başlar. Rüyada sütlü tatlı görmek umutsuzluğu kalpten atmak ve gelecek adına umutlanmak, güzel günleri düşünerek heyecanlanmak şeklinde de yorumlanır. Birçok rüya tabiri âlimine göre hayırlı rüyalardan biri olan bu rüyanın sonrasında rüya sahibinin içi ferahlar ve kendisini sıkıntılarından arınmış hisseder.

Rüyada Sütlü Tatlı Yemek

Rüyada sütlü tatlı yemek, helal lokma yemeğe işarettir. Rüya sahibi eğer kendisinin hak etmediği bir paraya sahip olmak gibi bir düşünceye sahipse, bu niyetinden kurtulur. İçindeki kötü niyetlerden arınarak ailesine helal para getirmeye başlar. Çocuklarının boğazından helal lokma geçmesini sağladığına işaret eden bu rüya, bazı kaynaklarda rüya sahibinin hiç beklemediği bir yerden mirasa sahip olması anlamına da gelir. Rüyasında sütlü tatlı yediğini gören kişi uzak akrabalarından birinden kendisine kalan mal sayesinde rahat bir nefes almaya başlar.

Rüyada Sütlü Tatlı Yapmak

Rüyada sütlü tatlı yapmak, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği fırsatla karşılaşması olarak yorumlanır. Rüyasında sütlü tatlı yapan kişi birinin sevgisini kazanmak ya da işinde kendisini kanıtlamak için aradığı fırsatı bulur. Kendi çabaları sonucunda artık yaşamında dilediği şeyler gerçekleşmeye başlar. Bu sebeple umut verici rüyalardan biri olduğu düşünülür.

Şehnaz

Thursday 22nd of August 2019

Rüyamda pastaneye girmişiz şu an ayrı olan eşimle sütlü tatlı tarttırıyoruz ama ikimiz yanyana değiliz o biraz uzağımda