Rüyada Şalvar Giymek

Rüyada şalvar giymek, birçok kaynağa göre yanlış yolda olan birine destek olmak, onu doğru yola yönlendirmek anlamına gelir. Öyle bir alışkanlığı olmamasına rağmen rüyasında şalvar giydiğini gören kişi, birine büyük bir yardımda bulunur. Bu yardım onu kötü akışkanlıklarından vazgeçirme, başarılı olmasını sağlama, doğru yola gösterme gibi bir yardımdır. Rüyasında şalvar giyen kişi gerçek manada da yolunu şaşırmış, gideceği yere bir türlü ulaşamamış olan birine yardımda bulunabilir. Kendisinden yardım isteyen kişiyi geri çevirmez ve onun için elinden geleni yapar. Rüya sahibinin bu yardımları ise kendisine bir şekilde iyilik olarak geri döner.

Rüyada Şalvar Satın Almak

Rüyada şalvar satın almak, birinden iyilik görmeye işaret eder. Rüyasında şalvar satın aldığını gören kişi yüksek mevkilerde tanıdıklarından yardım alır. Onların etkisi sayesinde yapmak istediklerini daha kısa sürede gerçekleştirir ve başarılı bir şekilde yoluna devam etmeye başlar. Rüyada şalvar satın almak bazı kaynaklara göre de eli açık hale gelmek anlamındadır. Rüya sahibi artık bol kazanç elde etmeye başlar ve bunun sonucu olarak da gayet cömert, eli açık bir insan haline gelir. Paraya ihtiyacı olan herkese büyük bir gönüllülükle yardım etmeye başlar.

Rüyada şalvar aldığını gören kişi kendi dertlerini bir kenara bırakır ve başkalarının yardımına koşmaya başlar. Çevresindekilerin iyiliği için çabalar durur. Bu davranışları ise etrafındaki insanların kendisinden övgüyle bahsetmelerine neden olur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın