Rüyada Susamak

Rüyada susamak, rüya sahibinin işine ve sosyal hayatına çok fazla adapte olacağını, sürekli olarak dünyevi işlerle ilgileneceğini, kendisinin dini gereklerini ve görevlerini yerine getirmediğini, ibadetleri unutacak duaları unutacak seviyeye geldiğini ve bu yüzden de fani dünyada büyük acılar ve sıkıntılar yaşayacağını anlatır.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, rüyayı gören kişinin kendisini manevi anlamda eksik ve boşlukta hissettiği için hayatında bir farklılık yaparak kendisini ibadete ve dine verecek olmasına, etrafında olan insanların da kendisini örnek alarak Allah yolunda bazı faaliyetler yapmalarına herkesin güzel sevaplar kazanmasına delalet eder.

Rüyada Susayan Bir Kişiye Su Vermek

Rüyada susayan bir kişiye su vermek, hayırlı anlamlara delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında iyi yerlerde olduğunu, maddi anlamda güzel kazançlar sağladığını ve kendisinin tam tersi durumda olan, işi kötü giden para sıkıntısı yaşayan buna bağlı olarak ailesiyle geçim sıkıntısı yaşayan bir arkadaşına veya tanıdığına destek olup yardım edeceğini anlatmaktadır.

Rüyada Çok Susamak Ve Su İçmek

Rüyada çok susamak ve su içmek, genel olarak rüyayı gören kişinin hayatında var olan negatif enerjinin, kara bulutların ve olumsuz, acı veren sıkıntıların devam ettiğine delalet eder.Bu rüya içinde olduğu olumsuz hallerden kendisini dinine vererek, ibadetlerini tam anlamıyla yerine getirerek, Allah’a her gün dua ederek en kısa zamanda kurtulacak olarak yorulmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın