Rüyada Şekerleme Görmek

Rüyada şekerleme görmek rüya sahibi eskiden yakalandığı hastalıktan kurtulacak ve şifa bulacak demektir. Bu nedenle moral olarak yükselecek hayata bambaşka açıdan bakmaya başlayacak ve sorunlarından birer birer kurtulacağına delalet eder. Sıkıntıları atlattıktan hemen sonra işinde çok güzel gelişmeler yaşayacak ve belki başarıları sayesinde daha yüksek mevkilere gelecek. Hayatında temel gayesine ve vizyonuna bu rüyadan sonra ulaşması yakındır.

Rüyada Şekerleme Almak

Rüyada şekerleme almak rüya sahibinin uzun zamandır beklediği o terfiyi alacağına delalet olabilir. iş dünyasında yaşadığı gelişmeler neticesinde büyük başarılar elde edeceğine, yüksek kazançlı işlere adım atacağına hatta belki kazanç saplayacağını gördüğü bir iş için ortak bulup atılımda bulunacağına delalet eder. Rüya sahibi kazandığı parayı da yardıma en çok ihtiyacı olan insanlara yardım ederek kullanacağını işaret eder.

Rüyada Şekerleme Yemek

Rüyada şekerleme yemek iş arkadaşlarınızla ya aile fertleri ile yaşanan sorunların yakın zamanda biteceğini, küslüklerin ve dargınlıkların yok olacağını işaret eder. Yıllardır hayalini kurduğunuz o işi hayata geçirmenizin yakın olduğunu söyleyebiliriz. Bu iş gerçekleştikten sonra size olan getirisi ile de çok hayırlı adımlar atacaksınız.

Rüyada Şekerleme Yediğini Görmek

Rüyada şekerleme yediğini görmek iş ortamınızda yaşadığınız tartışmaların sona ereceğini işaret eder. Sorunlar tatlıya bağlandıktan sonra karlı ortaklıklar ve atılımlara gireceğiniz anlamına gelir. Buradan kazandığınız para ile yine çok güzel işlere imza atacaksınız demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın