Rüyada Şurup Görmek

Rüyasında şurup içtiğini görmek, ilim sahibi olmaya, ömrünün uzun olacağına, mutlu ve mesut bir hayatı olacağına ve dini hayatının kuvvetli olacağına, din bakımından yükseleceğine işaretle tabir olunur. Demek oluyor ki, rüyasında şurup (tatlı bir şurup) içtiğini görmek, uzun ömür, huzurlu bir dünya hayatına, dindar ve ibadetlerine önem veren bir kimse olacağınıza işarettir. Rüyada tatlı bir şurup içtiğini görmek, ili­me, menfaate, faydalanmaya, güzel geçime ve hayra işârettir.

Rüyada ekşi bir şurup içmek ise, üzüntü ve kedere işaret ettiğine yorumlanır. Rüyada ekşi bir şurup içtiğini görmek, bazı kere de cimriliğe ve bir takım şeyleri gizlemeye işaret olarak tabir edilir. Baş ağrılarını gidermek için içildiğini gördüğünüz şurup ise, borçlulardan ve düşmanlıklardan iyi bir şekilde kurtulmaya güzel bir siyaset ve tatlı dille düşmanlıkları ortadan kaldırmaya işaretle tabir olunur. Ateş düşürmek için içilen şurup da aynı şekilde tabir olunur.

Rüyada şurup içmek, uzun ömür, ilim, marifet, şöhret, dirlik, din ve ibadetle yorumlanır.

Ayrıca rüyada içilen şurup, cimri olmaya, sırlarını gizlemeye işâret eder.

Rüyada mizacı yumuşatmak için içilen meşrubat da, iyiliğe, cömertliğe, sırları açıkla­maya ve israfa işâret eder.

Baş ağrısını ve harareti gidermek için şurup içtiğini görmek, düşmanlara ve borçlulara nazikane ve iyi davranmaya ve güzel bir siyasetle husumeti ve zararlarını gidermeye işâret eder.

Bir yanıt yazın